Пост-реліз з вечірки "На мармуляду до УМХ"
Надіслано rice October 20 2011 09:48:35

Images: DSC_0613a.jpg

 "Мармулядова" посвята з нагоди 21-ї річниці від дня відновлення діяльності ЛМГО "Українська молодь–Христові" відбулася 16 жовтня 2011 р.Б. під час Божественної Літургії в церкві cв. Архистратига Михаїла. Майже двадцять молодих тілом і духом людей поповнили ряди членства організації, і таким чином стали невід'ємною її частиною, присягнувши на вірність Богові, Церкві та українському народові.


Деталі новини

"Мармулядова" Images: DSC_0613a.jpgпосвята з нагоди 21-ї річниці від дня відновлення діяльності ЛМГО "Українська молодь–Христові" відбулася 16 жовтня 2011 р.Б. під час Божественної Літургії в церкві cв. Архистратига Михаїла. Майже двадцять молодих тілом і духом людей поповнили ряди членства організації, і таким чином стали невід'ємною її частиною, присягнувши на вірність Богові, Церкві та українському народові.

Офіційний День народження припадає на 14 жовтня, свято Покрови Пресвятої Богородиці.

З нагоди цієї важливої події, що в недалекому майбутньому принесе відчутні результати, з уст голови ЛМГО "Українська молодь – Христові" Романа Коваліва у спільному дружньому колі злетіли вітальні слова і по-батьківському турботливі поради та настанови, адже кожний член – це цікава, нестримна модель руху і розвитку організації, суб'єкт побудови  міцного фундаменту у хисткому християнському світі, неповторний вогник любові і тепла.

Ось яке ідеї визрівають у Марти Кучковської, нового члена спільноти:

Усвідомлюю, що членство в УМХ - це серйозний крок, який тягне за собою певні обов'язки. Але це мене зовсім не лякає, адже, склавши присягу на вірність Христові, наче стала ближчою до Нього. Постараюсь докласти всіх зусиль, щоб ревно служити Господу та виправдати сподівання тих людей, які прийняли мене у свою УМХівську родину.

DSC 0888a

Вербальний офіціоз підхопила течія зі солодощів та подарунків, і викинула на берег Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (Погулянка), де й розкрутилася-розвертілася шалена "мармулядова" стихія, супроводжувана несподіваними сюрпризами, веселими розвагами та креативними подарунками від гостей. Учасники вечірки безпосередньо стали свідками народження нового дуету у складі Володимира Бучака та Ірини Сулик, які спочатку виконали ліричну композицію "Vivo per lei" Andrea Bocelli, якою підтвердили, що живуть заради "неї", тобто УМХ, а згодом потішили ще й сольними виступами. Шматував дівочі серця, витягуючи найглибші відчуття на-гора і примушував хлопців на "маленькі геройські вчинки" романтично-мужній Андрій Бомчик піснею Павла Табакова "Ти моя". До слова, Андрій є лауреатом ХІІ Фестивалю-конкурсу "Таланти Франкового Університету". Поставила жирну крапку у співочому марафоні і остаточно поховала усі зародки іронії та недовіри відома львівська виконавиця, "друга Квітка Цісик", Оксана Муха живим виконанням пісень зі свого нового альбому "Решето".

Не обійшлося і без родзинок в мистецтві танцю та віршування! Марічка Тракало з м. Заліщики Тернопільської області написала оду, присвячену УМХ. Роман Сулик та Марічка Башлядинська, які представляють школу соціального латиноамериканського танцю "Salsa Fiesta", запалювали публіку енергетичною сальсою. А найбільшою потіхою, без якої важко уявити справжній День народження, пігулкою-живинкою для втомленого тіла став шоколадний тортик з феєрверками від Оксани Шуберт, якій "приємно було бачити так багато радісних, добре знайомих та нових облич, безліч запальних танців та чудової музики!"

Отож, УМХівці вміють не лише працювати, розважатися і розважати, але  й пальчики облизувати від неповторної шоколадної насолоди. Чого й усім бажають! Зі святом тебе, рідна УМХ!

Оксана Андрійчук, член УМХ

Images: DSC_1041b.jpg