Вечори української пісні.
Надіслано root March 31 2009 21:54:10

Вечори захоплення піснею і музикою, або бардівські вечори відбуваються у нас вже доволі давно. Присвячуємо ми їх різним знаменним датам в історії українського народу, чи просто шаленому бажанню поспівати. Кожного разу в такий вечір відчуваєш радість, піднесення і, навіть, гордість. Гордість за те, що в нас є такі пісні, є така музика і такі ми, що тут збираємося. І це не даремно, бо гордитися таки є чим.
Ці вечори завжди наповнені чудовою атмосферою патріотичного духу і любові, цей затишок доповнює легеньке мерехтіння свічок і чаруючі звуки гітари. Прийшовши сюди повністю занурюєшся в цю гармонію сутінок, музики і любові, забувши про всі клопоти, що залишаються за дверима. Так насолоджуєшся відпочинком душі і тіла. Коли ж приходить пізня година і час додому можна почути тихеньке, або й голосне : „Ну ще трошки, хоч одну, останню..”, а потім ще і ще. Кожен йдучи з нетерпінням чекає наступного разу. А це, погодьтесь, багато значить.
Наші неповторно чарівні пісні, наша солов’їна мова, славетна історія нашого народу, наша культура – те, чого ми не маємо права забувати, а маємо обов’язок  відроджувати і зберігати.
Отже, приєднуйтесь, вам сподобається. ; )

Катруся  Мужила ( КВІТОЧКА )