«УМХ»івці батьки та діти зустрілися на родинній вечірці від «УМХ»
Надіслано root June 28 2012 19:53:17

IMG 5603«УМХ»івці батьки та діти зустрілися

на  родинній вечірці від «УМХ»

 

Недільного дня, 24 червня в приміщенні ЛМГО «Українська молодь – Христові» «УМХ»івська родина зібралася, щоб спільно провести час та позабавляти діточок. На родинну вечірку від організації прийшли почесні члени з сім’ями, дійсні члени та всі, хто певним чином причетний до організації, відвідує заплановані заходи та прихильний до неї.    

Спільна фотографія, солодощі та фрукти для дітей і дорослих, різні навчально-пізнавальні ігри, малювання – те, що прикрашало зустріч в «УМХ». А ще – багато корисного спілкування, музики, нових знайомств, незамінного дитячого сміху та іграшок. На стінах були дитячі малюнки з написами «Я – Божа дитина» та імена дітей рядком нижче, що дійсно пригадувало кожному про присутність Божої благодаті в ньому.

                            IMG 5649  IMG 5658

Під дитячий гамір батьки домовлялися про нові ідеї проведення наступного «УМХ»івського свята родини – в новому форматі. Та покищо залишаємо цю розмову в таємниці, дякуємо організаторам за чудово проведений час й з нетерпінням чекатимемо наступних запланованих заходів від ЛМГО «Українська молодь – Христові».

(с) Галина Калинська-Корчук,УМХ

05