Святкуймо Воскресіння разом!
Надіслано root April 26 2012 15:19:29

    DSC06645 Святкуймо Воскресіння разом!

«Чому на землі так святково сьогодні?

Бо з неба зійшло Воскресіння Господнє!"

      Усе навколо зодягається у весняні барви, тепле весняне сонечко щиро посилає на землю своє проміння, радісно доноситься щебетання пташок! Усе розцвітає, народжується - і знову, і знову доносить у наші серця "Христос Воскрес!"

Воскресіння Христове — це Свято зі свят, Торжество із торжеств! Це перемога світла над темрявою, добра над злом, це наша Надія, це наше Спасіння, яке зі своєї безмежної любові дарує нам Спаситель!

Вкотре мали змогу відсвяткувати "Святкуймо Воскресіння разом" з ЛМГО "Українська молодь - Христові" та Молодіжною комісією ЛА УГКЦ львів'яни та гості міста у Шевченківському гаї 21 квітня 2012р.Б.Поринемо і ми у вир подій, який відбувався цього теплого, весняного дня.

А за ворітьми Гаю чути галас і радісний сміх, метушиться християнська молодь в останніх святкових приготуваннях. Під розквітлими деревами розмістились бандуристи і всюди розноситься їх чудовий спів. Гордовитою, впевненою ходою по стежині пройшлись козаки. А ось пробіг гурток маленьких діток у вишиванках. Помалу Гай наповнюється молоддю, родинами, які бажають ще раз пережити це свято, відчути дух українських традицій, підтримати їх, передати наступним поколінням. Отож усі в очікуванні свята!

Торжественно захід розпочався молебнем до Христа Чоловіколюбця за участю єпископа-помічника Владики Венедикта. Опісля прозвучало привітання від о.Тараса Миляна, який очолює молодіжну комісію ЛА УГКЦ, голови ЛМГО "Українська молодь - Христові" Романа Коваліва та інших.

Невдовзі усі охочі мали змогу відвідати великодню ярмарку, яка порадувала різноманітними цікавинками. Активно готувались члени "УМХ" під керівництвом Ірини Сулик, які виготовили прикраси з бісеру, писанки, великодні листівки, композиції з цукерок. Також була можливість поласувати випічкою, яку готували Оксана Шуберт і Оксана Андрійчук.

А от справжнім шедевром великодньої ярмарки стали ікони, мальовані на камені, Ігоря Юрія - великого симпатика "УМХ". Владика Венедикт зацікавився цим видом мистецтва і придбав дві ікони.До організації свята долучились інші спільноти, які провадять діяльність при церквах, а саме: "Святоюрська молодь", школа "Християнського аніматора", аніматори "ВіО" та інші, які проводили різноманітні майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок, малюнків на глиняних виробах.

Проводились цікаві вікторини з кольоровими кульками, за участь в яких отримували цікаві призи. Одержані кошти використають на проведення благодійних акцій, а також для потреб інтернатів і сиротинців.Кожна спільнота знайомила публіку з діяльністю, яку провадить, тому багато молоді отримала потрібну інформацію з "перших уст".

А в цей час на галявині - танці, співи, забави. Розпочала веселе дійство Софія Федина, яка завела-закрутила усіх у великому колі, співаючи гаївок. До діток радісно долучались дорослі - і родинними колами виводили гаївки.

Продовжили естафету виступу на сцені гурти: "Крик душі", "Кана", "Родинна капелла". Позитивні емоції переповнювали усіх, обличчя світились усмішками. Веселі ведучі щораз додавали заряду емоцій. Захоплена дійством молодь, повторювала рухи "бансерів", їх активно підтримували і сестри-монахині. Щогодини розігрувались лотерейки, а переможці отримували призи — флешки, квитки до "Аква-парку". Головним призом, що розігрувався, була поїздка до ТЕЗЕ, яку отримала Юля Гуляйгродська, з чим ми її і вітаємо!

Непомітно до Гаю підкрались вечірні сутінки - і на сцену вийшов останній, довгоочікуваний учасник концертної програми, - Тарас Чубай. Молодь захоплено підспівувала такі вже рідні, улюблені музичні композиції. Тарас Чубай, розчулений духовною атмосферою, з радістю заспівав пісню про народження Ісуса і наголосив, що цю пісню можна співати цілий рік.

У нічній темряві запалювались вогники свічок, що нагадувало про закінчення свята. На сцену вийшли ведучі - і прозвучала молитва Й.Сліпого. Отець Тарас Милян на завершення ще раз нагадав, що "зібрались усі не просто на забави, а пережити велике свято - Воскресіння Христове, відчути його душею. Для Господа - ми найкращі, і не тому, що ми заслужили це своїми вчинками, а тому, що ми є вибраними дітьми Божими, створені на Його образ і подобу!"

Враженнями від святкування поділилась

(c) Христина Янчинська