Зарваниця – місце спокою та духовно збагачення

Images: Proshcha do Zarvanytsi 2011.jpgЗ 16 по 17 липня 2011 р.Б. Львівська міська громадська організація "Українська Молодь – Христові" взяла участь у Всеукраїнській молодіжній прощі до Зарваниці.

Для християн усього світу Зарваниця добре відома чудотворною іконою та цілющим джерелом, біля якого з'являлася Божа Матір. Надзвичайно гарне місце, духовно багате, і просто почуваєш себе так, ніби "щойно народився". Після гарної молитви, сповіді та Святого Причастя відчуття особливі (мир, спокій, душевна радість і рівновага), хочеться просто мовчати і насолоджуватись.

“Кохай і танцюй”- пристрасть на щодень

Images: kochaj tancz_poster.jpg

Від тупості чи відсутності уваги падає найважливіше...

Ян Кетлер

Що для нас танець? Різновид пластики, момент абстрагування від звичного руху, можливість виразити глибинний внутрішній емоційний світ чи спробувати злитися з танцем, перейти в нього, ба більше, стати його відображенням, зіграти його “роль” так, аби не виникало жодних питань, заперечень чи спростувань?

“Барака”. Вільне дихання

Images: Baraka.jpg

      Тонка історична межа між побудовою світових цивілізаційних систем, незрозуміле, а подекуди і дещо дивакувате вираження релігійності, багатоманітна професійна спеціалізація населення у різних точках планети та напружений робочий ритм, - усе це контрастно переплітається з вражаючими пейзажними вставками, що спершу тамують подих, дивують людський інтелект довершеністю форм та величчю нерукотворної краси, а згодом відсилають до вічності буття та філософської стійкості. Так стисло концентровані сюжетні кавалки фільму “Baraka” режисера Рона Фріке.

Духівник і сповідник! Наставник і best друг!? А хто для тебе священик?

news: nash druh o.Raffi.jpgЩотижня ЛМХГО "Українська молодь - Христові" запрошує всіх на цікаві духовні бесіди. Вони зазвичай мають певну тему і свого доповідача, а після доповіді відбуваються дискусії та обговорення заданої теми. Будь-хто може спробувати поставити ті запитання котрі його цікавлять чи турбують, почути думки чи приклади з досвіду отців, семінаристів, богословів та просто молодих людей, або навпаки, поділитись своїми.


Цієї п'ятниці на останніх духовних бесідах цього семестру, перед літніми канікулами, ми бесідували про духівників, про священників і друзів, та можливість поєднання цих понять в одній людині.
Своїми думками ділився о. Роман Хрін, а своїми враженнями поділиться членкиня УМХ Оксана Шуберт.
Читайте детальніше...

Інформаційний відділ УМХ шукає талановитих і працьовитих!!

news: 1237640123_23149-web-studenty.jpgСлава Ісусу Христу!

Якщо у Вас в середині криється прихований письменник, журналіст чи можливо у Вас є купа ідей як наповнити наш сайт цікавими, творчими ідеями і Ви хотіли б спробувати втілити їх і стати частиною команди інформаційного відділу молодіжної організації "Українська молодь - Христові", тоді звертайтесь до нас! Ви нам потрібні!Wink

Пишіть сюди:
umx_info@ukr.net


Молитовно-просвітницька акція "ДІТИ ЗА ЖИТТЯ"

news: dity za zhyttia.jpgУ неділю, 29 травня, о 17.00 год.  біля пам’ятника Івану Франку відбудеться молитовно-просвітницька акція «ДІТИ ЗА ЖИТТЯ».

Мета акції:

Молитва за дітей, які перебувають у лонах матерів, за їх щасливе народження та християнське життя, за привернення уваги суспільства до того факту, що дитина вже від моменту зачаття є особою, яка заслуговує на повагу, любов та турботу.

Подаруй дитині книжку!

З 30 березня по 30 квітня ЛМГО «Українська молодь – Христові» приєднується до благодійної акції «Подаруй дитині книжку». Разом із нашою організацією в цьому благодійному проекті беруть участь органи місцевого самоврядування, неурядові організації, благодійні фонди, профкоми студентів ВНЗ, заклади культури, заклади освіти, видавництва та книготорговельні структури м. Львова та Львівської області, партнерські ЗМІ та відомі творчі особистості Львова.

Авторизація
Логін

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
- Управа 2011-2012
- Управа 2010-2011
- «УМХ»івці батьки та діти зустрілися на родинній вечірці від «УМХ»
- Політична комунікація як елемент демократії
- День пам’яті та примирення – найкращий спосіб вшанування жертв
Календар УМХ
Facebook
Опитування
Чи виконує організація УМХ свої цілі

Так. Повністю!!
Так. Повністю!!
20% [1 Голос]

Так. Але можна багато що покращити.
Так. Але можна багато що покращити.
20% [1 Голос]

Не дуже. Але є надія на краще.
Не дуже. Але є надія на краще.
60% [3 Голосів]

На жаль, ні ...
На жаль, ні ...
0% [0 Голосів]

Голосів: 5
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Розпочато: 08/04/2009 16:28
Завершено: 29/11/2010 21:21
INSERT command denied to user '244432_phpfusion'@'185.176.43.51' for table 'fusion_online'
Зараз на сайті
- Гостей: 0

- Користувачів: 0

- Всього користувачів: 36,920
- Новий користувач: excomudhhoki
Завантажено за 0.14 сек. 1,208,280 унікальних відвідувачів