Смак перемоги

Smak peremohy__sarepta_dlja_molodiДе добре, там батьківщина.

Східна мудрість

 Смак перемоги

      З 22 по 25 червня 2012р. Б. ЛМГО “Українська молодь – Христові” (в межах єдиного молодіжного простору, за підтримки відділу сім’ї, молоді та спорту ЛМР) організовувала сарепту для молоді Львівщини з кількома цілями: духовно відпочити, душевно заглибитися й примиритися та фізично “розрухатися”, підкоряючи найвищу вершину українських Карпат – гору  Говерлу, звільняючись від зайвого тягаря і облуди, тривоги і невизначеності. Адже сарепта – не лише “злиття з природою” (відоме в народі означення відпочинку подалі від цивілізаційних зручностей), а й нове відкриття Бога, пізнання Його величі і сили, наближення до Його цілющих таємниць і неосяжних діянь. Сарепта проводиться для вишколу “себе для себе” і “себе для оточення”, очищення і шліфування, вдосконалення і руху вперед. Отже, наведу коротку історико-географічну довідку про місця нашого перебування.

Ворохта – селище міського типу, розташоване вздовж р.Прут, і знаходиться за 90 км від Івано-Франківська і за 7 км від Татарова, на висоті 800-850 м над рівнем моря. Засноване в XVII ст. Назва селища походить від імені одного з перших поселенців Мочерняка Ворохти. За іншим переказом Ворохта був солдатом, який утік від військової муштри й поселився на березі Прута. Після смерті солдата хутірець назвали його іменем. Саме з Ворохти найкраще починати сходження на найвищу гору України – Говерлу. Курорт Ворохта є центром підготовки українських спортсменів зі стрибків із трампліна, біатлону, лижних перегонів.

Гове́рла - найвища вершина Карпат і найвища точка України, висота її -  2061 м. Розташована уSmak peremohy__sarepta_dlja_molodi_1 Рахівському районі на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей у масиві Чорногора. Складається з пісковиків і конгломератів.Біля її підніжжя знаходиться Прутський водоспад. Розташована Говерла у межах охоронної зони Карпатського заповідника.

Насправді, висота – не така значна, як постає в уяві, підйом – не такий втомлюваний, якщо обрати відповідний темп і шлях (а він пролягав через Говерляну), а ціль – не настільки недосяжна, навіть якщо у людини проблеми зі здоров’ям. Бо головне – це віра. І не лише як термін, абстрактний іменник, а визнана і прийнята внутрішньо спонука до дій, відчуття впевненості і надійності. З вірою у серці у власну спроможність і витривалість, з вірою у Божу підтримку і любов, і з довірою Богові себе повністю і всуціль, як єдиній істині життя, долається нездоланне та звершується дивовижне.

Відпочинок у горах – це те, що розслабляє і об’єднує, стирає непорозуміння і регіональні відмінності, звужує маргінес та обеззброює злі язики до пліткування й нагнітання ворожості. Людина – чудове творіння Бога. Українці – неповторна, винахідлива і колоритна нація. Туристична група з УМХ мала приємність провести півдня у товаристві п. Володимира і п. Ірини з онуком, які Smak peremohy__sarepta_dlja_molodi_3приїхали підкорити Говерлу з Луганська. Дещо несміливі у гурті молоді, зачувши українські пісні й підспівуючи їх (як народні, патріотичні, так і сучасні), задоволено посміхаючись, поширювали барвисту українську пісню, пробуджували зосереджену природу гір. Пан Володимир з особливим трепетом виспівував “Пісню про вчительку”, і я розуміла, наскільки дорожить він спогадами з дитинства і юності, береже в пам’яті людей, яким завдячує формуванню своєї особистості, світогляду, життєвих принципів. Щасливці ті, хто зринав в уяві чоловіка з кольором досвіду на скронях, бо ж не марнували свій час, залишили глибокий слід в очах добродія.

Невгамовність “подвигів” і свідомість опанувала в ті години умхівців. Бо що там наші руки-ноги, пришвидшене дихання і серцебиття, біль у м’язах, “рятівне коло” для матінки-природи, а, отже, і для себе – от про це слід турбуватися! “Легке дихання” – так назвала я для себе добровільну еко-акцію з очищення території Говерли від сміття. Назбирали не мало не багато – 30 сміттєвих пакетів. Скільки користі принесли – це вже питання до фахівців у галузі екології. Вчинок – мізерний, але з кожного по нитці – і сорочка буде для планети!

Читайте продовження вже незабаром…

Коментарі
#1 | luna September 25 2012 03:27:07
summer dress As opposed to aiding, bickering ordinary is even more of some sort of barrier .If the items are often had been simply needed to show up for your testing supper as well as wedding ceremony, wedding dresses cheap then an requirements could merely incorporate which team you would choose to currently have within your big event plus that would be accessible for any big day 2011 mother of The bride dresses .This will entail much more hairsplitting when compared with in the event ordinary are required suggest. evening dresses When the report on potential ordinary remains to much time brides dresses , bridesmaid dresses a number of your friends or members of the family may very well be expected to perform different duties alternatively, like doing the actual liturgical numbers or perhaps the offertory through the mass.Having a lack of possible bridal party might also be a problem, of course, flower girl dresses if there won't be isolated loved ones to help scrounge way up
#2 | luna September 25 2012 03:28:12
mood, personality as well as humor could be conveyed with dcor.This cozy Carmel barn wedding is really a combo of each excellent wedding style and killer decorative taste.A A barn, Mexicaninspired art and chandeliers have no actual company becoming within the exact same venue but low and behold, the result of that mixture is some thing magical.A Throw in some eyecatching tall centerpieces and you have got your self some extremely chic ambiance that cannot be duplicated.A Seeing this wedding via photographer Lisa Lefkowitz;s lens is an absolute treat. casual wedding dresses For much more, click correct here.xoxo Chantale from La Belle Bride From Lisa Lefkowitz: Kyle and his loved ones had enjoyed years of holidays and loved ones gatherings on the Preserve, wedding dresses 2012 casual wedding gowns and following he proposed to Jen in his preferred redwood grove on the property, they
#3 | luna September 28 2012 11:47:33
nonetheless sat, his face can not see the slightest clue man red bottom shoes .I truly don;t know his young age, this Chongrubujing tolerance, within the end is how you can cultivate.Maybe mbt fumba the governor I;ve a house red bottom shoes for cheap , a party secretary in the father I did, we knew it, nurture it! don;t agree with this adjustment!; Wait for the boat to indicate you Ding Yu comment, the mayor instantly connected towards the bird Fu Cheng the Jinli Qi Buddist.Standing Committee of their minds they;re startled, their eyes turn the bird each and every sincere blessing.Workplace secretary in the meeting, as Chai Shaoji adjustments happen to be excellent differences, bird welfare and Deputy Mayor Cheng DU even when nearly falling out.Discipline Inspection Commission red bottom pumps , also holds field Hiromasa opposition.These circumstances, we already have recognized.Believed
Додати коментар
Будь ласка, увійдіть на сайт під власним логіном для додавання коментарів
Рейтинги
Рейтинг доступний лише для користувачів.

Будь ласка, увійдіть під власним логіном або зареєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
Авторизація
Логін

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
- Управа 2011-2012
- Управа 2010-2011
- «УМХ»івці батьки та діти зустрілися на родинній вечірці від «УМХ»
- Політична комунікація як елемент демократії
- День пам’яті та примирення – найкращий спосіб вшанування жертв
Календар УМХ
Facebook
Опитування
Чи виконує організація УМХ свої цілі

Так. Повністю!!
Так. Повністю!!
20% [1 Голос]

Так. Але можна багато що покращити.
Так. Але можна багато що покращити.
20% [1 Голос]

Не дуже. Але є надія на краще.
Не дуже. Але є надія на краще.
60% [3 Голосів]

На жаль, ні ...
На жаль, ні ...
0% [0 Голосів]

Голосів: 5
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Розпочато: 08/04/2009 16:28
Завершено: 29/11/2010 21:21
INSERT command denied to user '244432_phpfusion'@'185.176.43.51' for table 'fusion_online'
Зараз на сайті
- Гостей: 0

- Користувачів: 0

- Всього користувачів: 36,920
- Новий користувач: excomudhhoki
Завантажено за 0.12 сек. 1,205,588 унікальних відвідувачів