Зробити поступ назустріч один одному

UMH      У цьому світі існує багато манливих прикрас та ідей. Ми, люди, часто бажаємо спробувати все нове на власному досвіді та переконатись самотужки, куди ведуть дороги. Ми забуваємо про ціль і Того, Хто нас покликав, і вирушаємо в мандрівку, незважаючи на обставини. Хто ми та куди йдемо – це запитання, яке однієї миті перестає нас турбувати, оскільки думками та серцем починаємо бути в полоні нашої майбутньої мандрівки. Зрештою, опиняючись на роздоріжжі, ми починаємо озиратись на минулі вчинки, збирати докупи все розгублене чи втрачене по дорозі.

Наші перші кроки в дорозі мало нам пам’ятаються, проте саме вони поступово пригадуються, коли робимо іспит сумління. Тому навіть наші перші кроки повинні бути ретельно нами продумані. Ми люди, котрі прямуємо до Бога та прагнемо виконувати Його Волю. Бажаємо ступити цей перший крок і просимо Господа допомогти нам визначити правильний напрямок дороги.

Перші кроки людина робить в спільноті, оскільки спільнота допомагає їй влаштувати та організувати себе, відкрити власний потенціал. Молода людина, як ніхто інший, потребує спільноти саме на цьому етапі життя. Християнська спільнота – це те, що допомагає у хиткому й нерозважному світі зберегти сталість: думок, душі й тіла. Якими ж будуть перші кроки в спільноті, та які саме обов’язки Бог нам доручить, залежатиме лише від кожного окремо та від нашої відваги братись до цілі. Мандрівка не повинна минати безцільно, в іншому разі вона перетворюється на тупцювання на місці чи кружляння по колу. Щойно Бог доручає нам місце в спільноті, неодмінно беремось за діло, яким можемо для цієї спільноти докластись, і з надією, вірою та любов’ю долаємо перешкоди.

Інколи людина розгублюється, в яких рамках необхідно їй знаходитися в тому чи іншому середовищі, в тій чи іншій спільноті. Бувають моменти, коли гадає, що нічим не зможе підсобити в дорозі своїм співподорожнім. Залишається ще один дуже простий, але ефективний спосіб – запросити до мандрівки нову особу, яка ніколи не подорожувала. Нехай і їй стане цікаво подивитися на Божий світ. Прямуючи до Бога, прикликаємо з собою всіх наших друзів, а особливо, молодь, котра загубилась на стежках життя.

Кінцева мета нашої подорожі – місце перебування Бога. Але реалізується ця мета не лише для нас самих, але й для наших рідних та близьких серцю, й усіх, хто б хотів з нами подорожувати чи товаришувати, та лише не знає як це зробити. 

Запрошуємо наших дорогих друзів на духовні зустрічі, які в часі Великого посту відбуваються щочетверга о 18.30 в Молодіжному християнському центрі організації «Українська молодь – Христові», що знаходиться за адресою:

вул. Пекарська, 13 (вхід у дворі)

 

© Галина Калинська-Корчук,
членкиня ЛМГО «Українська молодь – Христові»
Коментарі
#1 | lunke May 24 2012 06:15:51
than is well-known.This web site religiously particulars the numerous elements which make a Swiss replica Rolex watch watch so close to towards the original Swiss make.The sports model consists of the submariner, GMT master, explorer II, Yachtmaster and Daytona the business favourite amongst numerous sportspeople. short Prom Dresses The gown models include jubilee, brial gowns datejust, pearlmaster wedding dresses Bridal Party Dresses cheap prom dresses , vintage explorer and Leader day date. Bridal Party Dresses Certain every certainly one of these names sounds familiar that might assist you to remain dumbstruck.Yes this web site does cope with very best wishes tends to make of Rolex watch.The Swiss replica Rolex watch watch is certainly an outstanding watch, because of the kinds of models it incurs prom dress .Percentkey inPercent An account of every among the successfully produced Swiss replica Rolex watch watch will get the consumer a common idea from the feeling and luxury the replica Rolex watch carries.The
#2 | luna September 28 2012 12:31:45
is the Moana Pacific Diver, with 500 meters of water resistance, a lume covered dial, along with a rotating diver;s bezel.Although it; plus size dresses s not with out a couple of quirks, this really is among the most capable timepieces the brand has released with regards to function and style.It retains the majority of the retro charm from the Moana Pacific having a beefed up case and personality mother of the bridal dresses .Whilst it shares the Moana Pacific name, dial style, and movement, I personally classify the Moana Pacific Diver as a completely various watch given how it feels and its function. wedding dresses I initial discussed the Magrette Moana Pacific Diver watch when it was initially announced here.The dimensions from the two watches are fairly comparable every becoming 44 wide in steel instances, but you are able to see that differences abound apart from the polish
Додати коментар
Будь ласка, увійдіть на сайт під власним логіном для додавання коментарів
Рейтинги
Рейтинг доступний лише для користувачів.

Будь ласка, увійдіть під власним логіном або зареєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
Авторизація
Логін

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
- Управа 2011-2012
- Управа 2010-2011
- «УМХ»івці батьки та діти зустрілися на родинній вечірці від «УМХ»
- Політична комунікація як елемент демократії
- День пам’яті та примирення – найкращий спосіб вшанування жертв
Календар УМХ
Facebook
Опитування
Чи виконує організація УМХ свої цілі

Так. Повністю!!
Так. Повністю!!
20% [1 Голос]

Так. Але можна багато що покращити.
Так. Але можна багато що покращити.
20% [1 Голос]

Не дуже. Але є надія на краще.
Не дуже. Але є надія на краще.
60% [3 Голосів]

На жаль, ні ...
На жаль, ні ...
0% [0 Голосів]

Голосів: 5
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Розпочато: 08/04/2009 16:28
Завершено: 29/11/2010 21:21
INSERT command denied to user '244432_phpfusion'@'185.176.43.51' for table 'fusion_online'
Зараз на сайті
- Гостей: 0

- Користувачів: 0

- Всього користувачів: 36,920
- Новий користувач: excomudhhoki
Завантажено за 0.12 сек. 1,205,709 унікальних відвідувачів