“Гаряче і холодне ретро”
Новини

Щойно в неділю закінчилась вечірка Гаряче і холодне ретро, організована ЛМГО Українська молодь – Христові у сучасному барвистому і такому багатогранному житті Львова, а у вухах досі лунає музика пройденої і просмакованої епохи, ноги без роздумів і пауз відбивають її ритм, тіло, зовнішнє і внутрішнє, енергійно підхоплює і плавно розвиває, подекуди обігруючи, проникаючу в нього, мелодику, а зір і споглядання, на перший погляд, присутній тут і зараз, спалахами зависають у чорно-білих світлинах і роликах-пантомімах.

Напівтемрява, розірвана меланхолійними плямами гасових ламп. Пожовклі від давності світлини. Фотоапарати, радіоли, друкарські машинки. Можливість знимкуватися у спеціально обладнаній кімнаті-салоні на плівку креативного фотографа. Показові танцювальні виступи з танго й рок-н-ролу, конкурс на кращий ретро-образ пані та пана. Аромат кави, ванілі, шоколаду. Спокуса залишитись і віддатися виру елегійних почуттів, переосмислитись, забутись, розчинитись…

Ретро – не лише мить і спогад про минуле, не мода на розкішний капелюшок чи стриманий фрак. Це ціла епоха, життя, що вмістило народження знаменитих і вагомих постатей, відкриття і винаходи, без яких “сьогодні” важко уявити. Ретро – це світовідчуття, світосприймання, світорозуміння. Воно відбилося в нас і вросло в зараз, стало витоком, поштовхом, стимулом.

У номінації конкурсу на Кращий ретро-танець переможцями стали Володимир Бучак, який “трохи шокований, що мене визнали найкращим ретро-танцівником вечірки, адже нічим особливим в танцях не відрізнявся! Думаю, що це була одна з найкращих вечірок, у яких я мав нагоду брати участь!, та Марічка Кобик: Я начебто на увесь вечір поринула у минуле століття і відчула всі смаки ритму танцю, вишуканість та культуру цього романтичного часу.

А от голова організації Роман Ковалів, який, до речі, здобув перемогу у номінації Кращий ретро-образ, компанію якому (і Романові, і його перевтіленню) склала звабливо-чарівна, виважено-вибухова панянка Оксана Шуберт, "вражений від настрою молодих людей, які зібрались, щоб відпочити в ретро-стилі. Особливо сподобався мені конкурc, в якому я переміг (сміється. – О.А.). Дякую всім за пильність до моєї скромної ретро-особи.

Слова, які постануть на папері далі, мені хотілось зробити епіграфом, але це відгук про захід, тож завагалась. Михайло Деркач, він же ж і креативний фотограф на вечірці: “Я просто серцем відчував, що має бути кльово! Адже це УМХ…Дякую усім, хто забажав сфотографуватися, кожен з вас був таким неповторним, що вас хотілось фотографувати знову і знову!

Коментарі
#1 | Mrijnycia September 30 2011 09:03:55
ссилка на пост-реліз на сайті ДивенСвіту://dyvensvit.org/molod-u-cerkvi/206-molod-u-cerkvi-reportazhi/5241-post-reliz-z-retro-vechirky-qgarjache-ta-holodne-retroq
#2 | lunke May 24 2012 06:06:46
prom dress 2012 its well-liked Pathfinder watch line using the launch in the PAW50001 cheap wedding dresses .Whether or not on the slopes,on the trail or about camp grounds,Casio; cheap prom dresses s line of Pathfinder watches has turn out to be the ultimate musthave tool for outdoor excursions. prom dresses The newest model is analog and digital,a format not noticed within the Pathfinder lineup in a whilst and functions MultiBand six Atomic Timekeeping with triple sensor.The new model has a distinctive second hand which assists in compass readings. Equipped with Casio Special Occasions Dresses ;s conventional Pathfinder triple sensor technologies,the PAW50001 consists of a digital compass,altimeter,barometer and thermometer,creating this the allinone tool essential for high power prom dresses ,rugged, prom dresses outdoor adventures.Having a resin band,the watch offers a lightweight really feel providing durability and comfort on each and
Додати коментар
Будь ласка, увійдіть на сайт під власним логіном для додавання коментарів
Рейтинги
Рейтинг доступний лише для користувачів.

Будь ласка, увійдіть під власним логіном або зареєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
Авторизація
Логін

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
- Управа 2011-2012
- Управа 2010-2011
- «УМХ»івці батьки та діти зустрілися на родинній вечірці від «УМХ»
- Політична комунікація як елемент демократії
- День пам’яті та примирення – найкращий спосіб вшанування жертв
Календар УМХ
Facebook
Опитування
Чи виконує організація УМХ свої цілі

Так. Повністю!!
Так. Повністю!!
20% [1 Голос]

Так. Але можна багато що покращити.
Так. Але можна багато що покращити.
20% [1 Голос]

Не дуже. Але є надія на краще.
Не дуже. Але є надія на краще.
60% [3 Голосів]

На жаль, ні ...
На жаль, ні ...
0% [0 Голосів]

Голосів: 5
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Розпочато: 08/04/2009 16:28
Завершено: 29/11/2010 21:21
INSERT command denied to user '244432_phpfusion'@'185.176.43.51' for table 'fusion_online'
Зараз на сайті
- Гостей: 0

- Користувачів: 0

- Всього користувачів: 36,920
- Новий користувач: excomudhhoki
Завантажено за 0.20 сек. 1,205,613 унікальних відвідувачів