Випадковостей не буває

Випадковостей не буває

 

Я вірю в музику, так як дехто вірить у казки…

Август Раш

Тиша. Звук. Потік звуків. Мелодія. Музика. Що воно? Як зароджується і у що перетворюється? Виникає нізвідки, у просторі і особистих відчуттях людини, перехоплюється її уважністю і чутливістю, набуває адаптованої форми, наповнюється змістом, і постає в унікальному шліфованому вигляді. Це я описала процес дуже спрощено і намагалась надати йому логічного пояснення. Насправді ж, творення звуків – глибинно непояснюване, непідвладне схематичному окресленню. Тим не менше, поґуґливши, я знайшла енциклопедичне визначення самого поняття. Отже, звук – це: найменший структурний елемент музики; фізичне явище, що виникає внаслідок механічних коливань пружного тіла – вібратора з діапазоном частот від 16 до 20 тис. коливань на секунду (гц), що сприймає слух людини; відчуття, яке виникає у свідомості людини внаслідок сприйняття звукових коливань. Окремі звуки не мають виражального значення, але набувають його за умови об’єднання в звукову систему та включення до музичної тканини.

Віра – теж абстрактний іменник, що можна характеризувати безліччю епітетів, порівнянь, але в кожного уява творить свою картину, можливо, цілу галерею, виокремлюючи щось на перше місце, а дечому відводячи останнє. Але ось це поняття поряд з любовю, власне, і становлять основу палітри меседжів режисера кінострічки Август РашКірстена Шерідана.

Фільм і справді в сюжетних лініях перегукується з казковими елементами, настроєві відчуття натомість тримають напружений ритм і візуальна картина не дає максимально розслабитись, зануритись у власні мрії та бажання, а змушує співпереживати з головними героями: Лейлою – талановитою віолончелісткою, Луїсом – незамінним вокалістом рок-групи, та Еваном Тейлором – маленьким геніальним композитором, який незрадливо і впевнено ішов за покликом музики, та вести їх подумки через життєві перепони, суспільні недолугості та особисті неспромоги.

Переглядаючи кінострічку, дивуєшся до кінчиків нігтів усім збігам і співпадінням, проявам генетики крізь часові й територіальні широти, глибизні притягання, відчуття і поведінки споріднених душ і тіл. Дві домінуючі лінії реалістичного життя - батьківство і правдиве невичерпне мистецтво, виділені в довільному порядку самим глядачем (залежно від принципів світовідчуття, світобачення і світопроживання), породжують цілу низку питань, суперечностей, роздумів, вибудовуючись у висновки, подекуди нейтралізуючи давно прижите та затерте до шерхості, а подекуди формуючи свіжі ідеї та чисті думки.

Я знаю, що у глибині душі вони (батьки) завжди хотіли мене, можливо, просто десь загубилися?”, - виривається розпачливий й почасти нестерпний для виношування у душі маленького Августа-Евана крик, що долинає до небес й “сходить на землю” уже в подобі людей з плоті та крові, що теж шукали один одного упродовж одинадцяти років, а зустрілися на дебютному виступі власного сина-генія, у переповненому людом сквері, магічних звуках мелодії, що звучала у єстві усіх трьох, промовляла ребусними знаками, але не творила логічно передбачуваного завершення.

 Отже, музика, тобто голос Божий в нас і довкола нас, а все, що потрібно, лише прислухатись…

 Оксана Андрійчук

Коментарі
#1 | unilogin December 19 2011 06:51:51
Случайные афоризмы:
Интересно, почему безалкогольное пиво не продается порно полторашках?
Темно как порно онлайн Малевича в квадрате...
porno вы проснулись в воскресенье, и у вас не болит голова, значит это среда.
Додати коментар
Будь ласка, увійдіть на сайт під власним логіном для додавання коментарів
Рейтинги
Рейтинг доступний лише для користувачів.

Будь ласка, увійдіть під власним логіном або зареєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
Авторизація
Логін

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
- Управа 2011-2012
- Управа 2010-2011
- «УМХ»івці батьки та діти зустрілися на родинній вечірці від «УМХ»
- Політична комунікація як елемент демократії
- День пам’яті та примирення – найкращий спосіб вшанування жертв
Календар УМХ
Facebook
Опитування
Чи виконує організація УМХ свої цілі

Так. Повністю!!
Так. Повністю!!
20% [1 Голос]

Так. Але можна багато що покращити.
Так. Але можна багато що покращити.
20% [1 Голос]

Не дуже. Але є надія на краще.
Не дуже. Але є надія на краще.
60% [3 Голосів]

На жаль, ні ...
На жаль, ні ...
0% [0 Голосів]

Голосів: 5
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Розпочато: 08/04/2009 16:28
Завершено: 29/11/2010 21:21
INSERT command denied to user '244432_phpfusion'@'185.176.43.51' for table 'fusion_online'
Зараз на сайті
- Гостей: 0

- Користувачів: 0

- Всього користувачів: 36,920
- Новий користувач: excomudhhoki
Завантажено за 0.12 сек. 1,206,660 унікальних відвідувачів