“Кохай і танцюй”- пристрасть на щодень

Від Images: Kochaj i tancz_tango.jpgтупості чи відсутності уваги падає найважливіше...

Ян Кетлер

 

Що для нас танець? Різновид пластики, момент абстрагування від звичного руху, можливість виразити глибинний внутрішній емоційний світ чи спробувати злитися з танцем, перейти в нього, ба більше, стати його відображенням, зіграти його “роль” так, аби не виникало жодних питань, заперечень чи спростувань?

Майстерність танцю – в поєднанні усіх цих складових і створенні невербальної живої картини з акцентуванням потрібного долями тактів. А ще цілий спектр емоцій (пристрасть, ненависть, чутливість, запал і т.д.), що органічно переливаються одна в одну, накладаються і розпорошуються на дрібні частки, залишаючи ейфорійний туман. 

Images: Kochaj i tancz 2.jpgКінострічка “Кохай і танцюй” Брюса Парраморе поглиблює межі розуміння танцю. Він (танець) постає причиною зародження стійкішого та тривалішого емоційного стану, що проходить усі етапи власної еволюції, - кохання. Це досить вдало зіграли блондинка-журналістка Ханя та хлопець Войтек, що, у вільний від важкої роботи час, танцює для власного задоволення, не виділяється галантністю чи манірністю у поведінці, а, навпаки, не приховує складної структури характеру.

Сюжет фільму ілюструє сучасному українському глядачеві конкурсне танцювальне змагання European Dance Show, режисером-постановником якого є дуже відомий у минулому польський танцівник, а тепер хореограф і просто суперечлива особистість Ян Кетлер. В інтерв’ю Ян першим ставить запитання самому собі: “Хто ви насправді?”, - що для Хані – журналістки і дочки Яна, видається двозначним, адже вона не лише зацікавлена у написанні правдивої статті, але й вперше зустрічається з батьком віч-на-віч. В Яна увесь час рояться думки про колишню сім’ю, дочку, яку він залишив, і яку тепер хотів би повернути.

Images: Kochaj i tancz 1.jpg“Хотів би я зрозуміти, чи був би кращою людиною?”, - роздумує вголос хореограф. Б. Парраморе доводить цю лінію внутрішньої боротьби до бажаного для чутливого глядача happy endy (гадаю, ця ідея була центральною в побудові сюжету): Ян Кетлер повертає “втрачену” дочку, Войтек перемагає у конкурсному змаганні, але заради кохання залишає фінальний виступ у шоу, а Ханя пише чудову реалістичну статтю про батька та відмовляється від шлюбу з нелюбом-стоматологом. Усі задоволені, любов торжествує, глядач на останньому кадрі, можливо, пускає сльозу, вмотивовано посміхається, злегка протягується у м’якому кріслі і поринає у споглядальних відчуттях...

Оксана Андрійчук

Коментарі
#1 | Mrijnycia July 19 2011 14:13:36
дуже гарно написано
#2 | girska July 19 2011 14:43:04
Так..Оксанка просто молодець! Wink
До речі, кожен допис, новину чи статтю можна оцінювати =) Ця опція трохи нижче під коментарями. Cool
#3 | Ksenia July 19 2011 15:30:52
Ксеня - ти чудо!!!!! настільки цікаво читати, а яка мова.... ну просто нема слів... Ото прочитала твою рецензію і якби не бачила фільм, я б просто швидко б мчала шукати інформацію як побачити, де можна і то вже, негайно......, настільки класно написано=)))) Розумничка!!!!! =))))
#4 | lunke May 24 2012 06:04:20
coordinators do not know their very own job, I merely believe that anybody sees the item in a distinct light also as the extremely nicely described wedding and reception strategy will seem completely various inside a an additional person’s intellect. cheap wedding dresses If we;re not necessarily perfectly positive about how this present day ought to appear Bridal Party Dresses prom dresses , employing a specialist is frequently a hue support.But if we have noticed it all in this mind following we close your eyes cheap prom dresses , I do believe we ought to make our wedding and reception on our individual, cheap prom dress so we might have what we get dreamt of.п»їby Admin    in cheap watches Although loungewear wedding dresses , being created from the philosophy that women should feel sophisticated and comfortably fashionable when behind closed doors, is actually ideal for many other functions outside of the nights at home when you don brial gowns ;t intend on
Додати коментар
Будь ласка, увійдіть на сайт під власним логіном для додавання коментарів
Рейтинги
Рейтинг доступний лише для користувачів.

Будь ласка, увійдіть під власним логіном або зареєструйтеся для голосування.

Чудово! Чудово! 100% [3 Голоси]
Добре Добре 0% [Немає голосів]
Нормально Нормально 0% [Немає голосів]
Задовільно Задовільно 0% [Немає голосів]
Погано Погано 0% [Немає голосів]
Авторизація
Логін

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
- Управа 2011-2012
- Управа 2010-2011
- «УМХ»івці батьки та діти зустрілися на родинній вечірці від «УМХ»
- Політична комунікація як елемент демократії
- День пам’яті та примирення – найкращий спосіб вшанування жертв
Календар УМХ
Facebook
Опитування
Чи виконує організація УМХ свої цілі

Так. Повністю!!
Так. Повністю!!
20% [1 Голос]

Так. Але можна багато що покращити.
Так. Але можна багато що покращити.
20% [1 Голос]

Не дуже. Але є надія на краще.
Не дуже. Але є надія на краще.
60% [3 Голосів]

На жаль, ні ...
На жаль, ні ...
0% [0 Голосів]

Голосів: 5
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Розпочато: 08/04/2009 16:28
Завершено: 29/11/2010 21:21
INSERT command denied to user '244432_phpfusion'@'185.176.43.51' for table 'fusion_online'
Зараз на сайті
- Гостей: 0

- Користувачів: 0

- Всього користувачів: 36,920
- Новий користувач: excomudhhoki
Завантажено за 0.29 сек. 1,205,582 унікальних відвідувачів