Новини березня

Новий Предстоятель УГКЦ зійшов на престол

 У Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві завершилася церемонія введення на престол новообраного глави УГКЦ владики Святослава (Шевчука).

Перша прес-конференція глави УГКЦ Блаженнішого Святослава (Шевчука) відбулася у вівторок, 29 березня.

Нагадаємо, 10 лютого Папа Римський Бенедикт XVI прийняв зречення Любомира Гузара . Виборчий Синод єпископів Української Греко-Католицької Церкви, зібраний у Львові-Брюховичах 21-24 березня, обрав Верховним архиєпископом УГКЦ Преосвященного Владику Святослава (Шевчука). До обрання єпископ був апостольським адміністратором єпархії Покрови Пресвятої Богородиці у Буенос-Айресі (Аргентина).

 За матеріалами: http://tsn.ua/, http://risu.org.ua/

  

300 студентів зі Сходу та Півдня приїдуть на Великдень до Львова

 Напередодні Великодніх свят студенти УКУ та молодь Львова закликають усіх долучитись до акції «Великдень разом». Очікують прийняти близько 300 студентів з Полтави, Харкова, Запоріжжя, Донецька, Алчевська, Луганська, Одеси та Криму.

Ініціаторами акції «Великдень разом» виступило Студентське братство УКУ та низка інших молодіжних організацій.

«23 квітня студенти приїдуть до Львова. Разом з родиною, де вони житимуть, студенти посвятять паски, відвідають Святу Літургію. Ми також плануємо організувати спільний майстер-клас із розпису писанок, відвідати гаївки у Шевченківському гаю, а в неділю – провести святкову вечерю, де всі гості зберуться разом», – розповів представник Студентського братства УКУ, один із координаторів акції «Великдень разом» Юрій Дідула.

Господарі, які виявлять бажання взяти участь в акції беруть на себе обов’язок прийняти на три дні до свого помешкання ту кількість гостей, яку вважатимуть за необхідне (від одного до трьох). Студенти зі Сходу та Півдня житимуть у сім’ях, тому організатори акції просять зголоситися людей, які мають можливість прийняти гостей.

На думку організаторів, такі свята є чудовою нагодою проявити свій патріотизм поряд із гостинністю, розділити свою любов у найбільшій радості Воскресіння Господнього.

 Приблизна програма акції:

 23 квітня, субота – приїзд гостей та їх знайомство з містом. Богослужіння.

 24 квітня, неділя – Богослужіння, святковий сніданок, гаївки у Шевченківському гаю; знайомство зі Львовом.

25 квітня, понеділок – Богослужіння, обливаний понеділок, гаївки. Від’їзд.

Зараз формується база даних тих, хто хоче прийняти гостей і тих, хто бажає приїхати.

Контакти: 063-35-66-321 або 067-29-43-893 – Юрко; http://velukdenrazom.blogspot.com - блог, на якому можна заповнити анкету Учасника і надіслати її до ydidula@ukr.net.

За матеріалами: http://www.credo-ua.org/

 

Про боязнь Шлюбу тлумачить нове видання УКУ

 У світ вийшов Вісник Інституту родини та подружнього життя УКУ «Безшлюбне співжиття. Причини. Наслідки. Позиція Церкви», в якому йдеться про причини та наслідки безшлюбного співжиття і який допоможе зрозуміти явище «громадянського шлюбу» та оздоровити шлюб ще в його корені.

У цьому збірнику вміщено дослідження працівників Інституту як їхні спроби комплексної оцінки явища так званого «громадянського шлюбу».

«Чим більше молодих людей співживуть до шлюбу, тим більше пар замислюються – чи в'язати себе якимись узами шлюбу, церковного або громадянського. Ще до одруження люди думають над процедурою розлучення, а це веде до визнання шлюбу недійсним. На жаль, і у нашій Церкві, та й загалом в Україні та Європі ми маємо таку ситуацію», – вважає Петро Гусак, упорядник Вісника.

За його словами, все більше людей не впевнені, що вони знайдуть любов на все життя і цим збільшується загальна зневіра. Вони бояться поразки. У Віснику якнайповніше розглянуто таке явище як безшлюбне співжиття.

У книзі зібрано шість статей сучасних науковців, в яких досліджують сучасні тенденції поширення безшлюбного співжиття, уявлення молоді про дошлюбні стосунки тощо. Тут також є документ Папської Ради у справах сім’ї «Сім’я, подружжя та «життя на віру».

 За матеріалами: http://www.credo-ua.org/

 

Роздуми до Хресної дороги, яку очолить Папа, написала монахиня

 У Страсну П’ятницю, 22 квітня, у Колізеї відбудеться Хресна дорога, яку очолить Святіший Отець Бенедикт XVI.

Автором роздумів, призначених на 14 стоянь, цього року буде Мати Ріта Піччьоне, яка очолює Федерацію Монахинь Августиніанок та є настоятелькою одного з августиніанських монастирів у Римі. Незабаром буде видано книжечку з роздумами, ілюстрації до якої виконала інша монахиня августиніанка, с. Елена Манґанеллі, яка служить в одному з монастирів поблизу Сієни.

Вже невперше жінці доручено завдання приготовляти роздумування на «Хресну Дорогу». Монахині були авторками текстів у 1993 та 1995 роках.

 

За матеріалами: http://www.radiovaticana.org/

 

 В японських об’явленнях Діви Марії – попередження про катастрофи

 Епіцентр землетрусу, що викликав смертоносне цунамі 11 березня, розташований поруч з місцем об’явлень, в яких Діва Марія попереджала про прийдешні всесвітні лиха, які можуть вразити людство.

Сотні людей вже визнані загиблими в місті Сендай, розташованому менш ніж у 90 милях від місця об’явлень Богоматері Акітської в місті Юдзава. Місто Акіта, що постраждало від пожежі і повені поряд з багатьма частинами північній Японії, для католиків є місцем поклоніння. Стверджується, що в 1973 році Діва Марія під час трьох об’явлень японській черниці сестрі Агнесі Сасагава передбачила низку майбутніх подій – зокрема стихійні лиха.

Об’явлення Діви Марії в Японії, розглядалися кардиналом Йозефом Ратцінгером під час його роботи в якості префекта Конгрегації віровчення до обрання на престол св. Петра. У 1988 році він виніс остаточне судження, яке схвалювало рішення місцевого єпископа про те, що ці одкровення і послання можуть вважатися достовірними і визнаватися віруючими.

Послання попереджають про хаос всередині Церкви і стихійні лиха, які можуть вразити світ.

«Якщо люди не покаються і не зміняться на краще, Бог Отець пошле страшне покарання на все людство, – сказала в об’явленні Діва Марія с. Агнесі. – «Це покарання буде більше (біблійного) потопу, таке, якого ніколи раніше не бачили».

«Вогонь буде падати з неба і знищить значну частину людства, хороших людей і поганих, не шкодуючи ані священиків, ані віруючих», – сказала Марія. – «Підступність диявола проникне навіть в Церкву настільки, що можна буде бачити, як кардинали протистоять кардиналам, а єпископи виступають проти єпископів».

«Церкви і вівтарі будуть зруйновані. Церква буде наповнена тими, хто йде на компроміси, і диявол змусить багатьох священиків і багато посвячених душ залишити служіння Господу».

«Кожен день читайте молитву Розарія», – сказала Марія сестрі Агнесу. – «Моліться Розарій за Папу, єпископів і священиків».

Через два роки після останнього одкровення, статуя Діви Марії в каплиці, де відбулися об’явлення, почала виділяти сльози та краплі крові. Це явище тривало більше шести років.

 За матеріалами: http://sibcatholic.ru/

 Катехизм для молоді презентували в Німеччині

 В понеділок, 28 березня, в німецькому місті Майнц кардинал Карл Леман презентував катехизм Католицької Церкви для молоді, який має назву «YOUCAT».

Катехизм не лише призначений для молоді, а молодь сама є співавтором катехизму. Запитання редагувала молодь, також молоді люди перевіряли, чи мова тексту буде зрозумілою для їхніх ровесників, вони ж підібрали ілюстрації.

Передмову до цього видання написав Папа Бенедикт XVI. Структура катехизму «YOUCAT» така: питання, відповідь, текст із супроводжуючим коментарем, а також супроводжуючі тексти на полях. Катехизм глибоко вникає в сутність молодіжної культури.

Кардинал Карл Леман наголосив на тому, що «YOUCAT» є прикладом нової євангелізації, яка пройнята увагою до молоді.

На Світовому Дні Молоді у Мадриді буде роздано 700.000 екземплярів катехизму в якості особистого подарунку Папи для молоді.

Починаючи від Світового Дня Молоді ця публікація буде офіційним катехизмом для молоді в Католицькій Церкві.

 За матеріалами: http://catholicnews.org.ua/

Студенти Маніли утворили живий хрест

9 березня в Манілі 24 000 студентів та викладачів університету Санто-Томас утворили найбільший у світі живий хрест. Для збільшення видовища учасники акції надягли білі та чорні футболки.

Ця акція покликана «символізувати покаяння і спільнотну молитву» в Попільну середу.

У грудні минулого року, в тому ж місці, 25 000 чоловік вишикувалися в живий Розарій з девізом «Ave Maria».

 За матеріалами: http://baznica.info/

 

Побути два дні семінаристом пропонують у Польщі

 Вища Духовна Семінарія міста Лодзь (Польща) розпочинає ініціативу під назвою «Стань кліриком! …на 48 годин». Це нагода для особи з-поза семінарії побачити, як виглядає щоденне життя семінаристів.

«Ми хочемо відчинити наші двері перед студентами, звісно ж, лише чоловічої статі, яким небайдужа тема священства та семінарії, і запросити їх пережити два дні разом з нами. Оскільки йдеться про показ семінарійної щоденності, програма зустрічі не буде сильно відрізнятися від тієї, яка панує в цих стінах щодня. Пережити в семінарії звичайний вечір п’ятниці, суботу та частину неділі – це і є проста мета нашого заходу».

Саме перебування в семінарії – безкоштовне.

За матеріалами: http://wiara.pl/

 

Східні християни – сучасні мученики

 Поки увага світової громадськості сфокусована на розгортанні трагедії в Лівії і так званій «Жасминовій революції » в арабських країнах Північної Африки і Близького Сходу, ватиканська Конгрегація Східних Церков закликає католиків не забувати про тяжке становище християн в цих країнах, оскільки насильство щодо них постійно зростає.

У листі, підписаному префектом кардиналом Леонардо Сандрі йдеться про те, що «християни Сходу досвідчують актуальність мучеництва і страждання через нестабільність або відсутність миру». Найбільш тривожною ознакою цього є їх невблаганний вихід з територій, де існує загроза. Існує сумна тенденція християнської еміграції, яка веде до зубожіння всієї округи, витік життєвих сил, якими є молоді покоління.

Тому кардинал заохочує католиків згадати їх братів і сестер з цих країн у час Великого Посту, особливо у Страсну п'ятницю, яка буде присвячена цим християнським громадам.

«Ми можемо приєднатися до Святішого Отця в підтримці християн Єрусалиму, Ізраїлю і Палестини, Йорданії і навколишніх країн Сходу, щоб ніколи не змиритися з відсутністю миру. Мир є найкращим засобом, щоб уникнути еміграції з країн Близького Сходу», – наголошує кардинал Сандрі.

За матеріалами: http://catholicnews.org.ua/

 

Молитва долає лють і агресію

Вченим вдалося встановити, що молитва, промовлена подумки, допомагає керувати нападами люті.

Задля тестування була зібрана група студентів, які заповнили анкету, що оцінює рівень різних емоцій, включаючи лють та депресію.

Студенти, котрі не молилися, поводилися більш агресивно, аніж ті, хто молився за хвору дівчину, не дивлячись на те, що теж були спровоковані.

 

За матеріалами: http://life.pravda.com.ua/

 

Йоан Павло ІІ на Facebook: два мільйони переглядів за тиждень

 За тиждень від початку своєї роботи Facebook-сторінка беатифікації Йоана Павла ІІ одержала біля 30 000 «лайків» різними мовами, від італійської до китайської.

Протягом перших двох днів сторінку відвідували до тисячі осіб на годину. Індивідуальні відео переглядали від 50 000 до 130 000 разів. Загалом матеріали сторінки отримали два мільйони переглядів.

Нагадаємо , сторінка беатифікації Йоана Павла ІІ на Facebook є результатом співпраці між Радіо Ватикану і Ватиканським Телевізійним Центром (СТV) в погодженні з Папською Радою з питань Соціальних Комунікацій.

На сторінці можна переглянути різне відео, в тому числі 27 роликів щорічних оглядів Понтифікату. Цього тижня будуть додані відео з голосом Папи різними мовами в часі подорожей і у Ватикані.

 За матеріалами: http://catholicnews.org.ua/

 

Паломники-байкери вітали Папу ревом двигунів 

 Десятки байкерів-паломників у неділю, 13 березня, проїхали з вулиці Harley-Davidson на Площу св. Петра, де взяли участь у недільній молитві «Angelus», яку очолює Папа Бенедикт XVI.

Після завершення молитви Святіший Отець різними мовами привітав всіх учасників Молебню, а також байкерів, що знаходились на площі. Ті, в свою чергу, вирішили відреагувати на це не оплесками, а гучним ревом своїх моторних двигунів.

Бенедикт XVI був приємно здивований. «Спасибі вам за це особливе привітання», – сказав байкерам Папа.

 

За матеріалами: http://www.sedmitza.ru/

 

Завдяки мощам Дона Боско відновлюється віра в Азії

 Триває всесвітнє паломництво мощей св. Йоана Боско, яке включає 130 країн. Зараз реліквії перебувають в Азії і привертають до себе увагу тисяч католиків.

Паломництво цих мощей розпочалося 31 січня 2009 року з нагоди відзначення 150-ої річниці від заснування згромадження салезіанців Дона Боско. В жовтні минулого року, покинувши США і Канаду, їх перевезли до Азії, де заплановано зупинки у 17-ти місцях.

В столиці Індонезії, Джакарті, близько 3-ох тисяч вірних були присутніми на Літургії в храмі, де знаходились мощі святого. В суботу вони вирушають до Китаю.

Архиєпископ Джакарти Ігнатіус Сухаріо Хардйоатмодйо назвав св. Дона Боско «благословенням для Католицької Церкви». «Він показав, що Божа любов є реальною» – зазначив прелат.

Коли мощі перебували в Тайвані, в перший день до них прийшло близько 2 тисяч людей.

Салезіанці з Китайської Провінції з нетерпінням очікують часу, коли мощі прибудуть до них, оскільки мають велику надію, що мощі їх засновника будуть натхненням для нових покликань. До Гонконгу мощі прибудуть 25 березня, на свято Благовіщення.

 

За матеріалами: http://catholicnews.org.ua/

 

Книга про Біблійні секрети краси

 У книжці «Біблійні секрети краси» Джинджер Ґаррет розкриває секрети плекання краси, якими користувалися наші сестри тисячоліття тому, в біблійні часи. Оскільки ці рецепти косметичних засобів не містять синтетичних речовин та консервантів, вони корисніші й дієвіші, аніж ті, якими нас зваблює сучасна реклама.

У цій книжці ви відкриєте для себе:

– секрети краси, що їх косметична індустрія воліє не відкривати;

– стовідсотково натуральні косметичні засоби, які легко приготувати в домашніх умовах;

– план двадцяти восьми днів очищення для тіла, розуму та духу та багато іншого цікавого й корисного.

Книгу можна придбати в книгарні «Свічадо».

За матеріалами: http://www.credo-ua.org/

 

Підготувала Галина Калинська-Корчук

Коментарі
#1 | vova821e1 April 13 2011 00:23:55
#2 | lunke May 24 2012 06:01:20
you not to get lost in the world of music, cheap wedding dresses consider learning how to read the music sheet.Be familiar with the sound that your violin produces for every chord you do but before that, search for violin sheet music and get accustomed with it wedding dresses . cheap prom dresses Now that you are acquainted with it consider buying yourself more addons for your violin.Prepare a complete set of extra violin strings prom dress .They are very important especially during parties and performances for you will never know when you will be asked to perform.Emergencies happen especially if the strings suddenly plucks out. cheap prom dress prom dress 2012 Using a metronome, you may tune your violin and it will also help you to count the rhythms precisely without being out of tune prom dresses .When you feel that you have grown to a better violinist, find a group to enhance your expertise in a quartet.All you need to carry out and consider can be found in this how to
#3 | luna September 28 2012 11:52:53
is the Moana Pacific Diver, with 500 meters of water resistance, a lume covered dial, along with a rotating diver;s bezel.Although it evening dresses ;s not with out a couple of quirks, this really is among the most capable timepieces the brand has released with regards to function and style. 2012 prom dresses It retains the majority of the retro charm from the Moana Pacific having a beefed up case and personality.Whilst it shares the Moana Pacific name, dial style, and movement, I personally classify the Moana Pacific Diver as a completely various watch given how it feels and its function prom dresses .I initial discussed the Magrette Moana Pacific Diver watch when it was initially announced here.The dimensions from the two watches are fairly comparable every becoming 44 wide in steel instances, but you are able to see that differences abound apart from the polish
Додати коментар
Будь ласка, увійдіть на сайт під власним логіном для додавання коментарів
Рейтинги
Рейтинг доступний лише для користувачів.

Будь ласка, увійдіть під власним логіном або зареєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
Авторизація
Логін

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
- Управа 2011-2012
- Управа 2010-2011
- «УМХ»івці батьки та діти зустрілися на родинній вечірці від «УМХ»
- Політична комунікація як елемент демократії
- День пам’яті та примирення – найкращий спосіб вшанування жертв
Календар УМХ
Facebook
Опитування
Чи виконує організація УМХ свої цілі

Так. Повністю!!
Так. Повністю!!
20% [1 Голос]

Так. Але можна багато що покращити.
Так. Але можна багато що покращити.
20% [1 Голос]

Не дуже. Але є надія на краще.
Не дуже. Але є надія на краще.
60% [3 Голосів]

На жаль, ні ...
На жаль, ні ...
0% [0 Голосів]

Голосів: 5
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Розпочато: 08/04/2009 16:28
Завершено: 29/11/2010 21:21
INSERT command denied to user '244432_phpfusion'@'185.176.43.51' for table 'fusion_online'
Зараз на сайті
- Гостей: 0

- Користувачів: 0

- Всього користувачів: 36,920
- Новий користувач: excomudhhoki
Завантажено за 0.21 сек. 1,206,616 унікальних відвідувачів