ПІСТ—ЦЕ СКАЗАТИ «Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ» БОГОВІ

І ось знову ми переживаємо весну, з нетерпінням чекаємо Паски, і перебуваємо у такому важливо періоді Великого Посту. Уже вкотре УМХ проводила свої Великопосні реколекції. І, як завжди, це було сімейно та затишно. Цього річ перед нами гостинно відкривались двері монастиря св. Альфонса по вул. Замарстинівській. Науки ж провадив по-дитячому щирий та академічно цікавий отець Максим (Макс) Рябуха СДБ.

З перших хвилин у реколекційному домі відчувалася турбота: зустріли нас затишні кімнатки, на ліжечках вітали листівочки «найпростіший вчинок доброти—це посмішка». І ми посміхались, особливо під час знайомства. Кожен відзначився особливою оригінальністю, а особливо Оксана Лучечко, яка, власне, нас змусила згадувати лексичний запас слів та на кожну букву імені написати прикметник/іменник, який характеризує тебе. Тут і наш голова, Роман Ковалів, показав себе «романтичним мачо». І в такі, якісь безпосередні моменти розумієш наскільки тут тепло.

Далі вступна наука, де нас заполонив о.Макс. Чомусь зі всіх його безцінних слів записала «Людина: не випадковий витвір природи, не самотня, вона є храмом святого Духа». Як часто ми про це забуваємо, ставлячись надто критично до себе, чи навпаки, жаліємо доходячи до ліні. Ми шукаємо когось не знаходячи себе, а на додаток оте стрімке життя. А там час хоч і летів швиденько, але був наш. Далі вечірня молитва і міцний по-дитячому безтурботний сон, адже відкинули щоденні проблеми і переживання—Татко про них потурбується.

Ранок: солодкавий дзвіночок, дзюрчання води у ванні (хтось з дівчат вмивався), ранішня молитва, сніданок, науки… день не пройшов, а пролетів реактивно швидко, але залишив сильний відбиток «дитина має силу попросити допомоги. Коли їй страшно, в обіймах батьків віднаходить мир та спокій». Ми діти, часом дуже нечемні, навіть знайшли пазли і пів ночі складали австрійські Альпи (до наступного дня майже закінчили) і чаювали/кавували, заїдаючи все печивом і сімейними балачками на кухні, знову тепло.  На вулиці політує сніг, хоч вже 26 березня. А в голові кружляють слова отця «Піст—це сказати «я Тебе люблю» Богові».

А ці незабутні вечірні молитви, які пронизували наскрізь водночас даруючи спокій. Повлягались, а на ранок не хотілось усвідомлювати, що це останні години реколекцій. Служба була урочиста, якраз Хрестопоклінна неділя. І знову слова, які закарбовуються «Ісус, як повнота життя, воплотився, щоб показати нашу подобу», «наша образа та образа, яку мав би мати Ісус. Що важче?», «коли гніваємось на когось, гніваємось на себе, бо нам не виходить.». А наприкінці виділили своє завдання «всі люди є спраглі. Що я можу зробити для цих людей?». Цього разу, вийшовши за межі монастиря, я не боялась, що втрачу той спокій, а мене вітало сонячне проміння, пуста маршрутка і невагомість. Я Тебе люблю!

Христина Гірська.

Коментарі
#1 | lunke May 24 2012 06:00:52
just are likely to specialise in components of all of your physique that you;d reasonably n brial gowns ;t have absolutely everyone detect.Deep blue a relationship attire of which promotes ones physique, genuinely do not just go in the side of covering approach.Must you;ll have pleasant back, cheap prom dresses one particular instance is subsequently don some type of halter style and style or maybe strapless model wedding outfit prom dress .In case you;ve got purchased very good feet wedding dresses mother of the bride gowns short Prom Dresses , soon after that wedding outfit that features a slit appropriate up inside a region or perhaps a tealength model will most likely do the.Linked to you cherish your look from the searching glass prom dress .You can come across a costeffective plus wedding outfit which could be definitely eyecatching utilizing a plus star with the marriage.Designer wedding dresses are truly intended for plus ladies of just about every age.Your
Додати коментар
Будь ласка, увійдіть на сайт під власним логіном для додавання коментарів
Рейтинги
Рейтинг доступний лише для користувачів.

Будь ласка, увійдіть під власним логіном або зареєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
Авторизація
Логін

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
- Управа 2011-2012
- Управа 2010-2011
- «УМХ»івці батьки та діти зустрілися на родинній вечірці від «УМХ»
- Політична комунікація як елемент демократії
- День пам’яті та примирення – найкращий спосіб вшанування жертв
Календар УМХ
Facebook
Опитування
Чи виконує організація УМХ свої цілі

Так. Повністю!!
Так. Повністю!!
20% [1 Голос]

Так. Але можна багато що покращити.
Так. Але можна багато що покращити.
20% [1 Голос]

Не дуже. Але є надія на краще.
Не дуже. Але є надія на краще.
60% [3 Голосів]

На жаль, ні ...
На жаль, ні ...
0% [0 Голосів]

Голосів: 5
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Розпочато: 08/04/2009 16:28
Завершено: 29/11/2010 21:21
INSERT command denied to user '244432_phpfusion'@'185.176.43.51' for table 'fusion_online'
Зараз на сайті
- Гостей: 0

- Користувачів: 0

- Всього користувачів: 36,920
- Новий користувач: excomudhhoki
Завантажено за 0.12 сек. 1,205,539 унікальних відвідувачів