NOTA BENE!Новини місяця лютого!

12-ий номер вуличного журналу у Львові

 

Дванадцятий випуск соціокультурного часопису «Просто Неба» присвячений темі «Місто навиворіт». Про погляди, закони та ідеї того, що не бачить пересічний міський житель міркували автори часопису. Сторінки журналу прикрасив візуальний спецпроект Оксани Брюховецької «Бомжі і діти». Окрім звичних рецензій, огляду блогосфери та поетичної сторінки, цей випуск доповнили ексклюзивне інтерв’ю Олега Скрипки і замітка Принца Вільяма про вуличні видання.

Обкладинку номеру цього разу окупував відомий блогер, журналіст і культтрегер Богдан Логвиненко, котрий став головним героєм фотосесії відомого київського фотографа Ольги Закревської.

Журнал можна знайти у вуличних розповсюджувачів або в наметі «Просто неба» біля пам’ятника Данилові Галицькому. Відтепер отримати журнал можна буде також взамін на теплий одяг для безпритульних людей. Такий обмін відбуватиметься щочетверга з 14.00 до 15.00 біля Порохової вежі під час роздачі їжі бідним.

Завдяки підтримці Міжобласного благодійного фонду «Фонд розвитку Карпатського Єврорегіону» у 2011 році журнал виходитиме регулярно кожних два місяці.

 За матеріалами: http://www.credo-ua.org/

 7 тон розаріїв до Світового Дня молоді

 

150 домогосподарок з Еквадору виготовили 7 тон розаріїв для учасників Світового Дня молоді, який відбудеться в серпні цього року в Мадриді.

Матеріал для розаріїв пожертвували члени міжнародної організації «Родина Розарію».

 За матеріалами: Седмица.Ru

 Православний сайт знайомств у Сумах

 

Знайти другу половинку, друга або однодумця пропонують через православну службу знайомств .

«Як нормальному православному хлопцеві або дівчині, зрілій самотній жінці або чоловіку знайти свою другу половинку?», такими словами вітають відвідувачів православної служби знайомств.

Поряд з такими рядками для заповнення, як рід занять, сімейний статус користувача є – «ставлення до православної віри» і «храм, до якого я ходжу».

При авторизації людей вітають фразою «Мир вам».

Користувачів просять не розміщувати вульгарні фото (не тільки в оголеному вигляді, але й у купальнику).

Поки що в цього сайту всього 16 користувачів з 6 міст України. Вік охочих знайти православного друга або супутника життя від 17 до 40 років.

Трапляється, що деякі з користувачів нечасті гості в храмах.

Перший український сайт знайомств для католиків з’явився в Інтернеті рік тому.

 За матеріалами: http://life.pravda.com.ua/

 Щасливіші жінки, котрі відвідують храм

 

Нещодавнє дослідження показало, що жінки, котрі регулярно ходять до церкви є більш стійкими перед невдачами.

Александр Росс із Інституту психологічних досліджень у Вірджинії, США, досліджував явище зменшення рівня щастя в американських жінок за останні 36 років. Під час дослідження він побачив, що відвідування церкви є визначальним фактором в тих жінок, котрі називають себе щасливими. Загалом, спад у відвідуваності богослужінь за період 1972-2008 роки прямо вплинув на рівень щастя у жінок.

Александр Росс додав, що «Святий Августин не був би здивований результатами нашого дослідження, оскільки він сам навчав, що головним Добром людини є Бог, і щасливе життя можливе лише тоді, коли ти маєш і любиш те головне Добро».

 За матеріалами: http://news.christusimperat.org/

 Виставка ікон при світлі кишенькових ліхтариків

 

Незвична виставка ікон «Світло в пітьмі» розпочалася 20 лютого у Львові. Замість яскравого освітлення на відвідувачів чекає напівтемне приміщення й кишенькові ліхтарики, якими вони освітлюватимуть представлені на виставці твори.

Виставка «Світло в пітьмі», на якій презентуватимуться витвори іконописної майстерні «Небо на землі» з Миколаєва, триватиме в львівській галереї сучасного сакрального мистецтва «ICONART» до 3 квітня.

Прагнучи привернути увагу глядача до сучасної ікони, миколаївські іконописці вдалися до нетрадиційного оформлення експозиційної зали. Присмерк тут символізує наш земний світ. Людина повинна розгледіти в ньому те, що поєднує її зі світлом, побачити у промені світла небесний Образ.

«Кишеньковий ліхтарик, на відміну від свічки чи прожектора, дуже вдало підкреслює ідею пошуку, котра завжди супроводжує нас у сприйнятті сакрального мистецтва», – зазначає куратор галереї Маркіян Філевич.

До експозиції увійшли цікаві авторські твори, а також інтерпретації найкращих зразків давнього іконописного мистецтва. Впродовж дня відкриття, четверо спеціалістів з ділянки сакрального мистецтва розповідають про виставлені твори, наголошуючи на тих, чи інших особливостях виставки.

 За матеріалами: http://risu.org.ua/

 Голандець будує точну копію Ноєвого ковчегу

 

Голандський будівельник Йохан Хейберс вже багато років будує в місті Дордрехт копію Ноєвого ковчегу, яка точно відповідає біблійному описові.

Згідно Книги Буття (6;15), Бог повідомив Ною точні розміри корабля, на якому той повинен був врятуватися від потопу з родиною і тваринами. Ковчег повинен був мати 300 ліктів завдовжки, 50 завширшки і 30 ліктів у висоту. Хоча точно не відомо, чому дорівнював лікоть в біблійні часи, сьогодні ця міра довжини дорівнює 50 сантиметрам.

Ідея відтворити Ноїв ковчег прийшла до Хейберса після того, як він побачив уві сні сильну повінь. «Я бачив, як Нідерланди зникають під величезною кількістю води, це було схоже на цунамі в Південно-Східній Азії», – згадує голандець. Наступного ж дня Хейберс купив книгу про Ноїв ковчег і поставив собі за мету відтворити його.

Закінчивши роботу над зменшеною копією ковчега, Хейберс поїхав у тур по річках та каналах Нідерландів. Усередині корабля знаходилися воскові скульптури різних тварин, а невеликий кінотеатр показував усім охочим фільм Уолта Діснея «Фантазія», що розповідає засобами мультиплікації історію Ноєвого ковчегу. За два роки ковчег відвідали понад 400 000 осіб.

У 2008 році голандець приступив до будівництва нового ковчегу, який цього разу повністю відповідав розмірам, вказаним у Біблії. Внутрішній об'єм корабля буде в 10 разів перевищувати обсяг попереднього.

 За матеріалами: http://www.catholic.uz/

 Римські журналісти презентували книгу «Паперова Церква»

 

Лоренцоні і Тарсітані, два італійські журналісти, які професійно день у день висвітлюють життя Ватикану, написали книгу, в якій Церква постає виключно з точки зору тих, чия робота полягає в тому, щоб писати й говорити про Церкву кожен день.

Книга «La Chiesa di carta: I Vaticanisti raccontano» («Паперова Церква: погляд ватиканістів») була представлена у Римі минулої середи.

«Ця книга, сказав Фердінандо Тарсітані, – це, своєрідна данина і знак поваги до наших колег і до журналістики як професії. Ми хотіли поговорити про Церкву очима тих, хто відповідно до професії, говорить про неї кожен день, очима, так званих, ватиканістів. В процесі написання ми зрозуміли, що можемо запропонувати декілька поглядів на нашу роботу і на ті обставини, які нині переживає Церква».

Лоренцоні уточнив, що «професія журналіста може бути дуже важкою, якщо не мати певної підготовки, не мати відчуття відповідальності та певної культури. Ця книга – це путівник у світі експертів-ватиканістів, вона включає в себе анекдоти, життєві історії і не тільки такі, що стосуються професії. Це книга розповідає про людські сторони життя Ватикану».

Єпископ Вінченцо підкреслив, що не тільки громадськість, але навіть і єпископи, і Римська курія знаходяться під впливом преси, і в цьому сенсі на журналістах лежить велика відповідальність. «Ми переживаємо складний історичний момент, який, водночас, має неймовірний потенціал для Церкви, але, можливо, нам не вистачає сміливості, сили та пророчого духу», – підсумував він.

Альдо Марія Валлі, ватиканський експерт з телебачення RAI, визнав, що писати про Церкву дуже нелегко. Він згадав пораду свого колеги фотографа: «Часто дивись в об’єктив, але фотографуй лише мить». Він сказав, що ця порада слушна для будь-якого медійного посередника, «враховуючи багатогранну і складну реальність Церкви».

 За матеріалами: http://news.christusimperat.org/

 

Підготувала Галина Калинська-Корчук

Коментарі
#1 | lunke May 24 2012 05:59:10
accessories who brial gowns prom dresses ;ve produced it simpler for us.Her collection of bags is undoubtedly probably the most prized possession for any woman. mother of the bride gowns And if these bags occur to belong to luxury brands like Christian Louboutin red bottom shoes, Bridal Party Dresses wedding dresses then they;re passed on from 1 generation to an additional.If you would like to become 1 of these proud owners of such bags with out getting to invest outrageously red bottom shoes cheap prom dresses , then Christian Louboutin Replicas are the very best feasible choice. Special Occasions Dresses These handbags tall sheepskin boots are produced following studying the originals cautiously and incorporating the minutest particulars in to the replicas.Online retail size 11 red pumps web sites are totally devoted towards helping ladies all more than the globe conveniently lay their hands on a piece of art by way of those Christian Louboutin Replicas.The issue with most stuart weitzman
#2 | luna September 28 2012 12:08:49
nonetheless sat vintage wedding dresses , his face can not see the slightest clue man.I truly don;t know his young age, this Chongrubujing tolerance, within the end is how you can cultivate.Maybe mbt fumba the governor I;ve a house, a party secretary in the father I did, bridal wedding dress we knew it, nurture it! don;t agree with this adjustment!; Wait for the boat to indicate you Ding Yu comment, the mayor instantly connected towards the bird Fu Cheng the Jinli Qi Buddist.Standing Committee of their minds they;re startled, their eyes turn the bird each and every sincere blessing. Cheap Bridesmaid Dresses Workplace secretary in the meeting, as Chai Shaoji adjustments happen to be excellent differences, bird welfare and Deputy Mayor Cheng DU even when nearly falling out.Discipline Inspection Commission, also holds field Hiromasa opposition.These circumstances, we already have recognized.Believed
Додати коментар
Будь ласка, увійдіть на сайт під власним логіном для додавання коментарів
Рейтинги
Рейтинг доступний лише для користувачів.

Будь ласка, увійдіть під власним логіном або зареєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
Авторизація
Логін

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
- Управа 2011-2012
- Управа 2010-2011
- «УМХ»івці батьки та діти зустрілися на родинній вечірці від «УМХ»
- Політична комунікація як елемент демократії
- День пам’яті та примирення – найкращий спосіб вшанування жертв
Календар УМХ
Facebook
Опитування
Чи виконує організація УМХ свої цілі

Так. Повністю!!
Так. Повністю!!
20% [1 Голос]

Так. Але можна багато що покращити.
Так. Але можна багато що покращити.
20% [1 Голос]

Не дуже. Але є надія на краще.
Не дуже. Але є надія на краще.
60% [3 Голосів]

На жаль, ні ...
На жаль, ні ...
0% [0 Голосів]

Голосів: 5
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Розпочато: 08/04/2009 16:28
Завершено: 29/11/2010 21:21
INSERT command denied to user '244432_phpfusion'@'185.176.43.51' for table 'fusion_online'
Зараз на сайті
- Гостей: 0

- Користувачів: 0

- Всього користувачів: 36,920
- Новий користувач: excomudhhoki
Завантажено за 0.13 сек. 1,205,540 унікальних відвідувачів