NOTA BENE!!! Найоригінальніші події місяця грудня:

 

Різдвяний марш дітей у Вифлеємі

У Святвечір, 24 грудня, у місті Вифлеємі відбувся третій Марш дітей без кордонів за єдність і мир. Марш був організований Фондом Йоана Павла II.

Мусульманські та християнські діти висловили в першу чергу Богові, а потім і уряду, своє бажання миру і справедливості на Святій Землі.

«Нам, місцевим мешканцям, було радісно бачити всіх цих дітей. Більшість з них приїхала до Вифлеєму вперше. Деякі прибули з Дженіна, Наблуса, Єрихону, подолавши блокпости і контрольно-пропускні пункти, щоб відсвяткувати Різдво у Вифлеємі», – сказав директор християнського молодіжного форуму Juthouruna («Наше коріння») м. Чарлі Абу Саада.

 За матеріалами Радіо Ватикан

 

Українська коляда під вікнами Папи Римського

 Українська громада Риму влаштувала біля різдвяного вертепу та ялинки на Площі святого Петра різдвяні віншування. У Ватикані лунають українські коляди, що викликають захоплення в римлян і туристів. Таким чином українці пригадують свята на батьківщині.

 Всіх співвітчизників за кордоном поєднала коляда й молитва до Дитяти Ісуса: «Глянь оком щирим, о Божий Сину, на нашу землю, на Україну. Зійшли їй з неба дар превеликий, щоб Тебе славили на вічні віки».

 За матеріалами Радіо Ватикан

 

У Тернополі відкрили «Вікно життя»

 У Тернополі при 2-ій міській лікарні відкрили перше в області «Вікно життя». Це спеціальний пункт, де матері можуть анонімно залишати свою небажану новонароджену дитину.

 Вікно відчиняється ззовні. За 8 хв. після того, як туди потрапляє дитина, лікарі та медсестри отримують спеціальний сигнал і забирають її.

 «На Тернопільщині проблема матерів із неблагополучних сімей, які не мають змоги чи бажання виховувати новонароджену дитину, надзвичайно актуальна. Лише останнім часом було кілька випадків, коли жінки покидали немовлят на смітниках, залізничному вокзалі. Ми хочемо дати цим дітям шанс на життя. Звісно, краще, щоб матері залишали їх біля себе, піклувалися і виховували. Однак в іншому випадку нехай краще принесуть у «Вікно життя», – зазначила голова Тернопільського обласного благодійного фонду «Вікно життя» Ірина Жигунова.

 

За матеріалами ZIK

 

140 тисяч листів Дитятку Ісусу

 У поштове відділення німецького міста Енгельскірхен надійшло понад 140 000 дитячих листів з 63 країн світу. Листоноші міста вигадали символічний поштамт, куди діти можуть надсилати листи зі своїми проханнями та побажаннями на ім’я Дитятка Ісуса Христа і «Різдвяного діда». Адресу поштамту дорослі і діти дізнаються в католицьких парафіях Німеччини. Багато листів пройшли довгий шлях у Енгельскірхен з Коста-Ріки, Перу, Індії, Шрі-Ланки та Китаю.

 У передріздвяні дні поштове відділення отримує понад 10 тис. листів щодня.

Щоб привернути увагу Дитятка Ісуса, один з листів було запечатано в пляшку. Його нетерплячі автори, маленькі Анна та Олена, написали таке: «Дорогий Дитятко Ісусе, чи не зміг би Ти спочатку прийти до нас, бо ми вже не можемо Тебе дочекатися?!»

 Листи пишуть не лише діти, але й дорослі. Найстаршому з них 87 років.

 За матеріалами Седмица.Ru

 

У Римі представлено «Довідник об’явлень Пречистої Діви Марії»

 Нещодавно в Римі відбулася презентації книги «Довідник об’явлень Пречистої Діви Марії» французького богослова Рене Флорентіна.

Оригінал книги виданий французькою мовою у 2007 р. Загалом на 1200 сторінках нового італійського видання розповідається про приблизно 2400 об’явлень Пречистої Діви Марії. Цей довідник може стати цінною відправною точкою для подальших наукових досліджень.

 «Важливість об’явлень Пречистої Діви Марії полягає не в тому, що вони якось просвітлюють чи пригадують євангельські події, але в тому, що вони є тривожним закликом, спрямованим до християнських спільнот, які життєвими звичками можуть приспати свою пильність», – зазначив о. Стефано де Фьйорес, викладач Папського Факультету «Маріянум».

 За матеріалами Радіо Ватикан

 

 Рятуймо Асію Бібі

 Американець Боб ван Зандт ініціював збір підписів під петицією про звільнення Асії Бібі, пакистанської християнки. Асію Бібі засудили до смертної кари через повішання за сповідування Христа. Підписавшись під петицією можна посприяти звільненню. До справи визволення може долучитися кожен бажаючий.

 Організатори поставили мету зібрати 100 тисяч підписів.

 Збір підписів проводиться за адресою:

 www.petitionbuzz.com/petitions/asiabibi

 

 В УГКЦ створили сайт, присвячений соціальному служінню Церкви

 17 грудня веб-сайт «Соціальне служіння» презентував Відділ соціальних питань Патріаршої курії УГКЦ. Новий інформаційний ресурс представили напередодні дня Святого Миколая.

 Сайт www.social.ugcc.org.ua має на меті зібрати, систематизувати та презентувати інформацію про соціальне служіння УГКЦ. За словами керівника Відділу соціальних питань, «можливо, дізнавшись про різноманітні соціальні проекти, відгукнуться доброчинці – волонтери та жертводавці». «Водночас для нас важливою є нагода у такий спосіб інформувати громадянське суспільство та державу про вагому роль, яку відіграє Церква в соціальній сфері», – наголосив отець Андрій Нагірняк.

 За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ

 

Святиня з імбирних пряників

 Найбільша католицька святиня США – Національний Санктуарій Непорочного Зачаття у Вашингтоні, дочекалася своєї копії з імбирного пряника. Їі автор – Чарльз Фрок, головний кондитер ексклюзивного готелю Four Seasons в Джорджтаун. Приготування пряничних копій визначних американських будинків – це багаторічна кондитерська традиція.

 «Я в захваті, що цього року Чарльз Фрок вибрав за предмет свого пряничного мистецтва Національний Санктуарій. Маю надію, що завдяки цьому багато хто скерує свою увагу більше на духовне, ніж світське переживання різдвяних свят», – сказав ректор Санктуарію о. Вольтер Россі.

 Побудова з печива базиліки Непорочного Зачаття тривала сімдесят робочих годин. Велику частину цього часу майстер провів у справжній святині. Знадобилося також 57 кілограмів борошна, 25 кг. цукрової поливки та 9 кг. цукру. Майстер не шкодував і блакитного харчового барвника щоб максимально точно відтворити повну орнаментику куполу. Вітражні вікна, у свою чергу, були виконані з рідкого кольорового цукру, а потім підсвітлені електричним світлом.

 За матеріалами Radio Watykańskie

 

До Львова прибули мощі святого Андрія Первозванного 

 До Львова з Ватикану привезли мощі святого Андрія Первозваного. Святиня перебуває у церкві святого Андрія, що на площі Соборній. Про це 13 грудня повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Мощі святого Андрія до Львова привіз єпископ Іриней Білик, канонік Папської Базиліки Санта Марія Маджоре (Ватикан).

 З 11 грудня реліквії перебуватимуть у храмі постійно.

 

 У Вінниці завершився ярмарок християнської літератури

 10-11 грудня у Вінниці, в Будинку офіцерів, тривала ІІІ Всеукраїнська виставка-ярмарок християнської літератури.

 Виставка об’єднала близько 20 християнських видавництв зі всієї України, з яких майже всі належать до протестанських. Вийнятком були лише три католицькі представники. Це греко-католицьке видавництво «Свічадо», римо-католицький часопис «CREDO» та журнал «Християнин і світ», який видає Український Католицький Університет.

Нововведеням виставки стали семінари, більша частина з яких була розрахована на християнських журналістів, такі як: «Церква і мас-медіа: ефективна співпраця», «Основи репортажної фотозйомки», «Моя професія – це кар’єра чи покликання?» та інші.

В рамках виставки-ярмарку також відбувся фінал акції «Спасіння душі через книгу». Метою акції був збір християнської літератури для ув’язнених та ВІЛ-інфікованих дітей.

 За матеріалами «CREDO»

 Історія українських храмів – у мультсеріалі

Про легендарні святині України: церкви, каплички та монастирі розповідає новий мультиплікаційний серіал «Духовне намисто». Його можна переглянути щосуботи та щонеділі о 14.00 на каналі НТА. Презентує новий анімаційний проект компанія «Арт-Відео».

 Перші серії «Духовного намиста» присвячені храмам Львова.

 Новий анімаційний продукт виконаний у поєднанні 2D і 3D анімації. У форматі 3D втілені головні герої, усе решта – в класичному форматі (2D).

 «Мультсеріал розрахований на дітей шкільного віку, однак його дивляться також їхні мами та бабусі, вчителі, про що й пишуть позитивні відгуки у листах. Серіалом цікавляться студенти, які вивчають архітектуру та дизайн», – каже продюсер компанії «Арт-Відео» Зоряна Занюк.

 

Підготувала Галина Корчук-Калинська

Коментарі
#1 | lunke May 24 2012 05:56:48
tired prior to the party even began.I keep in mind my fiance was acting weird that day and I was really mad at him for not helping my fold the napkins (lol). Special Occasions Dresses I was so stressed out I told him I wasnt going to speak to him for the rest in the day (lol).I just believed kept thinking wow hebeing such an these days? Prior to the guests came, he really apoligized and stated he was just tired ? cheap wedding dresses every thing was fine!Everybody arrived and all of us decided to take turns saying some thing unique about our mothers cheap wedding dresses . wedding dresses mother of the bride gowns My fiance and I even surprised our mothers with gifts that we had been hiding from them. prom dress 2012 Individuals had been crying talking about their moms and everybody was just an emotional wreck cheap prom dresses .My fiance was the last to speak and everybody began to clap when he was carried out and had been about to sit down to eat?Then my fiance stated Wait I;ve some thing else to say!?
Додати коментар
Будь ласка, увійдіть на сайт під власним логіном для додавання коментарів
Рейтинги
Рейтинг доступний лише для користувачів.

Будь ласка, увійдіть під власним логіном або зареєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
Авторизація
Логін

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
- Управа 2011-2012
- Управа 2010-2011
- «УМХ»івці батьки та діти зустрілися на родинній вечірці від «УМХ»
- Політична комунікація як елемент демократії
- День пам’яті та примирення – найкращий спосіб вшанування жертв
Календар УМХ
Facebook
Опитування
Чи виконує організація УМХ свої цілі

Так. Повністю!!
Так. Повністю!!
20% [1 Голос]

Так. Але можна багато що покращити.
Так. Але можна багато що покращити.
20% [1 Голос]

Не дуже. Але є надія на краще.
Не дуже. Але є надія на краще.
60% [3 Голосів]

На жаль, ні ...
На жаль, ні ...
0% [0 Голосів]

Голосів: 5
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Розпочато: 08/04/2009 16:28
Завершено: 29/11/2010 21:21
INSERT command denied to user '244432_phpfusion'@'185.176.43.51' for table 'fusion_online'
Зараз на сайті
- Гостей: 0

- Користувачів: 0

- Всього користувачів: 36,920
- Новий користувач: excomudhhoki
Завантажено за 0.15 сек. 1,206,807 унікальних відвідувачів