Майстерня Святого Миколая при УМХ

news: majsternja Mukolaja 2010.jpgНа протязі 2 тижнів проводилось підготування до великого свята - приходу святого Миколая Чудотворця. Діти писали листи, а кожен бажаючий, хто хотів допомогти, старався зібрати якнайбільше даруночків, аби тільки побачити усмішку на обличчі, радість в очах, щиру подяку в серці кожної дитини, дитячого будинку на вулиці Лисенка. Так, ми відвідували цих малят і раніше, але сьогодні їх свято, прихід святого Миколая до кожного з них. Відомо всім, що все життя Миколай ніс людям добро і милосердя, не чекаючи на подяку і славу, як його чекає і шанує  дітвора, а отець всім серцем любить дітей, кожному дарує хоч краплину своєї любові. От і ми цього року захотіли стати такими Миколайчиками.

 

20 грудня члени УМХ завітали інтернат, щоб подарувати дітям свято, щоб в їхніх серцях ніколи не зникала надія  та дитяча щирість. І ось останні приготування в "майстерні": всі поспішають, зносять подаруночки, сортують і розставляють по мішечках для кожного класу, хтось повторює слова, а хтось вже намагається увійти в роль. Миколай (Андрій Бомчик) вже зібрався в дорогу, величний посох уже готовий, так що можна рушати. Антипко (Зеня Білаш), якого так старанно розмальовували наші художниці, вжився в образ, назбирав різочок і готовий іти до «нечемних діток», як він каже.

День як казка! Казка, яку ми так старались створити для найменших наших друзів, які найбільше потребують ласки, тепла, уваги, доброго слова і просто любові. Так сьогодні свято, свято для кожного з них! Всі отримають подаруночки, той заряд іти далі вкрайnews: angeluky.jpg не легким шляхом.

УМХівці приїхали, зайшли в зал, а там уже з нетерпінням чекають малята. Хто сів чекаючи початку вистави, інші допомагають зносити дарунки. Ще трохи і весь зал буде заповнений такою кількістю дітей, яку я ще ніколи не бачила.

Ура! Свято почалось! Голова УМХ (Роман Ковалів) взяв на себе вступне слово, привітав дітей  і повідомив, що Миколай вже зовсім близько. На сцені, ангелята метушаться аби встигнути спакувати даруночки. Вітер літає на мітлі зносячи все довкола і теж намагається допомогти. Тому усі молодці, грають свою роль від усієї душі, як справжні актори, даруючи емоції , радість і добро. Чортик, не можу окремо не виділити, оце зірка, не відіграв, а пережив кожне слово, кожен жест, кожен крок. В залі тиша, діточки уважно слухають і в захопленні чекають, що буде далі. А далі, їхній виступ… Адже вони теж постарались та підготували, в знак вдячності, сюрприз: віршики, пісні, добрі справи, які вони робили протягом року, молитви і теплі усмішки, що наче сонечко освітлювали весь зал і звеселяли душу.

news: Mukolaj v internati 2010.jpgПодарунки отримав кожен, з нетерпінням пішли розпаковувати та дивитись, а що ж цього року вони отримали від отця Миколая. Після всієї церемонії фотографія на пам'ять та обмін враженнями від виступу. Найбільше мене здивувало, що деякі діти, раділи не з подарунку, а з того, що до них прийшли, відвідали, вислухали, обняли, подарували людське співчуття  і турботу. Це відчувалось тому, що коли малюк, якому років 5-6, як кожна дитина, чекаючи тої машинки чи конструктора, зазвичай починає бавитись з іграшкою не потребуючи нікого, а тут він біжить, щоб провести час з тобою, щоб саме ти приділив йому увагу. Що тут скажеш? Ці діти повинні отримувати любов. Тому не знехтуйте та старайтесь виділяти хоч краплину свого часу, щоб зробити їх щасливішими, ви побачите, що це час проведений не даремно! Безмежно вдячні за розуміння, підтримку, увагу та любов,  яку кожен з вас проявив щоб свято відбулось! =)

Галя Онищак

Коментарі
#1 | lunke May 24 2012 05:56:26
inexpensive flights which will fit your spending budget.Air Arabia is regarded as to become 1 in the Middle East region’s biggest low price carriers. prom dress prom dresses Atlas Blue operates flights headed to European destinations like France, from Marrakech and Agadir in Morocco cheap prom dresses prom dress 2012 .Menajet and Nas Air have got a fairly smaller network with Menajet flying only to Beirut and Lebanon and Nas Air only inside Saudi Arabia.Jazeera Airways flies to a number of destinations in India and also the Middle East from its bases at Kuwait and Dubai lace wedding gowns . Bridal Gowns Choose the carrier that connects for your region of option and discover the very best offers they provide! Spending budget Indonesia Flights Are you currently presently on the hunt for inexpensive airfare rates to Indonesia? Special Occasions Dresses Listed here are a couple of ideas which you may discover useful.Batava Air is 1 of
Додати коментар
Будь ласка, увійдіть на сайт під власним логіном для додавання коментарів
Рейтинги
Рейтинг доступний лише для користувачів.

Будь ласка, увійдіть під власним логіном або зареєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
Авторизація
Логін

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
- Управа 2011-2012
- Управа 2010-2011
- «УМХ»івці батьки та діти зустрілися на родинній вечірці від «УМХ»
- Політична комунікація як елемент демократії
- День пам’яті та примирення – найкращий спосіб вшанування жертв
Календар УМХ
Facebook
Опитування
Чи виконує організація УМХ свої цілі

Так. Повністю!!
Так. Повністю!!
20% [1 Голос]

Так. Але можна багато що покращити.
Так. Але можна багато що покращити.
20% [1 Голос]

Не дуже. Але є надія на краще.
Не дуже. Але є надія на краще.
60% [3 Голосів]

На жаль, ні ...
На жаль, ні ...
0% [0 Голосів]

Голосів: 5
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Розпочато: 08/04/2009 16:28
Завершено: 29/11/2010 21:21
INSERT command denied to user '244432_phpfusion'@'185.176.43.51' for table 'fusion_online'
Зараз на сайті
- Гостей: 0

- Користувачів: 0

- Всього користувачів: 36,920
- Новий користувач: excomudhhoki
Завантажено за 0.11 сек. 1,206,808 унікальних відвідувачів