Звітно-виборчі збори 2009-2010

news: IMG_7230.jpg22 жовтня організація «Українська молодь – Христові» провела звітно-виборчі збори. Вечір у пятницю традиційно розпочався духовними бесідами. Цього разу тема стосувалась запитань влади та грошей. Дмитро Романко, семінарист Львівської духовної семінарії Святого Духа зауважив, що багато проблем у сучасному суспільстві виникає через неправильне ставлення до благ, які дарує Господь. Він висловився про геліоцентричність Господа в нашому житті, коли Господь стає центром життя людини. Також семінарист зумів навести багато аналогій, коли людина вміє правдиво жити й може здійснювати правильний вибір: піст, милостиня, милосердя.

Після закінчення бесід Ігор Корчук, голова Львівської молодіжної християнської організації «Українська молодь – Христові» оголосив про початок звітно-виборчих зборів і виголосив перше слово. Голова організації розповів про мету та цілі, яких разом із членами організації намагався досягнути впродовж свого головування, а також про виконані завдання. Наприкінці своєї промови Ігор Корчук сказав незабутні слова про те, що кожен з учасників організації є пікселем у картині під назвою «Українська молодь – Христові», таким чином наголосивши на важливості та потрібності кожного. Ігор Корчук особливо подякував за духовну та фізичну підтримку протягом року духівникові організації о. Рафаїлові Стронціцькому та запросив його до виступу.

Ієромонах-студит Рафаїл Стронціцький звернувся до молоді з словами про владу , що продовжили тему духовних бесід. О. Рафаїл Стронціцький побажав, щоб вибір нового голови та членів управи організації базувався на христоцентричності в житті кожного члена й наголосив на важливості єдності та співпраці між собою голови, управи та членів організації. О. Рафаїл Стронціцький до того ж побажав, щоб новий голова, який є в центрі організації та інші учасники завжди знаходили спільне вирішення проблем. news: IMG_7217.jpg

Після заохочувальних слів духівника організації Оксана Лучечко,   член організації «Українська молодь – Христові» прочитала звіт діяльності організації за 2009-2010 рр. та запропонувала молоді молитися кожного вівторка молитву за прославу митрополита Андрея Шептицького, текст якої кожен міг отримати того вечора.  

Опісля безпосередньо розпочалося голосування за членів до управи організації та вибори нового голови організації. Кожен дійсний член організації отримував свій бюлетень і мав змогу голосувати. Потім відбувався підрахунок голосів. Під час підрахунку кожен учасник-волонтер Всеукраїнського з’їзду «Українська молодь – Христові» отримав з рук голови організації Ігоря Корчука подяки та заохочувальні подарунки.

Після підрахунку голосів, наприкінці зборів було оголошено імена нових членів управи організації та ім’я нового голови організації, ним став Роман Ковалів. Звітно-виборчі збори закінчились і організація «Українська молодь – Христові» готується до нового року праці.

Галина Калинська

Коментарі
#1 | vova821e1 February 10 2011 19:39:31
Додати коментар
Будь ласка, увійдіть на сайт під власним логіном для додавання коментарів
Рейтинги
Рейтинг доступний лише для користувачів.

Будь ласка, увійдіть під власним логіном або зареєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
Авторизація
Логін

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
- Управа 2011-2012
- Управа 2010-2011
- «УМХ»івці батьки та діти зустрілися на родинній вечірці від «УМХ»
- Політична комунікація як елемент демократії
- День пам’яті та примирення – найкращий спосіб вшанування жертв
Календар УМХ
Facebook
Опитування
Чи виконує організація УМХ свої цілі

Так. Повністю!!
Так. Повністю!!
20% [1 Голос]

Так. Але можна багато що покращити.
Так. Але можна багато що покращити.
20% [1 Голос]

Не дуже. Але є надія на краще.
Не дуже. Але є надія на краще.
60% [3 Голосів]

На жаль, ні ...
На жаль, ні ...
0% [0 Голосів]

Голосів: 5
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Розпочато: 08/04/2009 16:28
Завершено: 29/11/2010 21:21
INSERT command denied to user '244432_phpfusion'@'185.176.43.51' for table 'fusion_online'
Зараз на сайті
- Гостей: 0

- Користувачів: 0

- Всього користувачів: 36,920
- Новий користувач: excomudhhoki
Завантажено за 0.12 сек. 1,206,731 унікальних відвідувачів