Статті: Всяке про нас і від нас
"Покликані до царства" або "Іспит віри".

 _«Іспит віри».

(вступ до репортажу з реколекцій в Уневі)

     ЛМГО “Українська молодь – Христові” разом з усіма бажаючими повернулася з великопосних реколекцій на тему “Покликані до царства” або “Іспит віри”які відбувалися 9-11 березня 2012 р.Б. в Уневі. Провадив реколекції отець-духівник Олекандр Чумаков.

Слово “реколекції” походить від лат. "recollection", що в перекладі означає "відновлення". Реколекції - це час віднови та спокою людської душі. Час, коли існує справжня потреба наповнення свого організму життєдайною силою добра і миру. Унікальний спосіб душевної рівноваги, якої потребує кожен з нас, а особливо молодь!

Як проходили реколекції в Уневі, читайте в наступних репортажах.Зробити поступ назустріч один одному

UMH     У цьому світі існує багато манливих прикрас та ідей. Ми, люди, часто бажаємо спробувати все нове на власному досвіді та переконатись самотужки, куди ведуть дороги. Ми забуваємо про ціль і Того, Хто нас покликав, і вирушаємо в мандрівку, незважаючи на обставини. Хто ми та куди йдемо – це запитання, яке однієї миті перестає нас турбувати, оскільки думками та серцем починаємо бути в полоні нашої майбутньої мандрівки. Зрештою, опиняючись на роздоріжжі, ми починаємо озиратись на минулі вчинки, збирати докупи все розгублене чи втрачене по дорозі.О. Ансельм Ґрюн: «Бажаю, щоб слід кожного з вас зробив щасливим Україну»

Як віднайти шлях до власної сутності, відкрити свою місію у цьому світі?   О. Ансельм Ґрюн: «Бажаю, щоб слід кожного з вас зробив щасливим Україну»

(Нотатки про візит о. Ансельма Ґрюна до Львова)

 17 лютого до Львова із триденним візитом завітав о. Ансельм Ґрюн з Німеччини, монах-бенедиктинець, християнський письменник, психоаналітик, духовний провідник, реколектант, автор бестселерів. Однією з ланок насиченої програми візиту о. Ґрюна стала зустріч із громадою міста та наука на тему: «Сенс життя, як віднайти шлях до власної сутності, відкрити свою місію у цьому світі?» Зустріч відбулася в храмі Пресвятої Євхаристії (Домініканському соборі) й тривала з 19:00 до 21:00. На початку о. Ансельм виголосив своє слово до численної кількості присутніх у храмі, потім охоче відповідав на запитання, які найбільше турбують людей, а вкінці уділив отцівське благословення для всіх, хто завітав на зустріч. «Крізь терни до зірок» під заступництвом Патріарха

157976 351284338235606_269988604_n    «Крізь терни до зірок» під заступництвом Патріарха

  Господь дав нам не тільки Євангелія, а й людей, якінаслідували Слово Боже. Вони були Його ревними слугами та провідниками народу. Стали моральними авторитетами, прикладом. Споглядаючи їхнє життя, вірні черпають силу і натхнення. До таких постатей належить і Йосиф Сліпий. Україна і світ звертаються до Всевишнього з молитвами подяки за Патріарха.

Цього року відзначаємо 120 річницю від Дня народження кардинала. Зрозуміло, що вшановувати митрополита повинні не тільки у пам'ятні дні. Проте саме у цей час маємо велику нагоду більше пізнати постать Йосифа Сліпого. Адже відбуваються різноманітні заходи, присвячені цій події. Зокрема, 17 лютого 2012 р. Б. у львівському храмі Свв. Апп. Петра і Павла відкрили масштабну виставку. Також вийшли друком книги О. Германа «Князь Церкви», В. Сергійчука «Патріарх Йосиф Сліпий у документах радянських органів державної безпеки». Випустили й аудіо-диск для дітей. Тим паче, що 2012 рік проголошений Львівською обласною радою роком Йосифа Сліпого. Тож за сприяння влади представники «Української молоді - Христові» та інших організацій відвідали музейно-меморіальний комплекс у с. Заздрість Теребовлянського району Тернопільської області.«Вечір Вольних Словиць»

«Вечір Вольних Словиць»

 

Та  так  хочеться  стежок  нових

Хай  навіть  йти  по  них  навпомацки…

(Андре Ільєн)

 

  Різноманітні мистецькі та культурні зустрічі – мабуть, невід’ємна складова життя творчої молоді. Один з таких заходів – “Вечір Вольних Словиць” – відбувся 11 лютого 2012 р. Б., і зібрав у стінах осередку спільноти «Українська молодь – Христові» доволі різноманітну публіку: не лише молодь, а й людей поважного віку. Організатори події – МГО «Студентське братство Львівщини» та ЛМГО «Українська молодь – Христові».Отець Андрій Кащук: «Проповідь треба не тільки вислухати, а й втілити в життя».

5-02-2012    Доволі часто можна почути нарікання парафіян на те, що проповідь священика була надто довгою. Але ж для чого стільки старань, часу? Що таке проповідь? Просто елемент Літургії чи щось значно вагоміше? Яка мета проповідника, чи відрізняється він від лектора, вчителя, спікера? Якщо ж замість багатьох очікуваних слів після Євангелія миряни почули лише християнське привітання та «Амінь!», то це отець не підготувався, а, можливо, - щось інше? На ці запитання 10 лютого 2012 р. Б. на духовних бесідах ЛМГО «Українська молодь – Христові» отримала відповіді від проповідника з десятирічнимдосвідом священнослужіння,

о. Андрія Кащука. Тож подаємо уривки з розмови священика.Пост-реліз з бардівського вечора "Стежками патріотів України"

articles: bardivskyj_vechir-19_11-200x144.jpg Стежками патріотів України

  Восени так солодко чіплятись за минуле.

Раз прийшли у груди ті, кого нема вже. 

З ними те, чого не буде… 

Танок на майдані Конго 

 Ось під такою назвою 19 листопада 2011 р.Б. відбувся бардівський вечір, спільно організований 

ЛМГО “Українська молодь – Христові” та МГО “Студентське Братство ім. Степана Бандери”. За програмою 

ведучі вечора намагались провести усіх присутніх стежками боротьби українського народу за власну 

незалежність, свободу від різних проявів гніту та антидемократичних дій, стежками патріотів та 

героїв України. Присутні мали нагоду відчути себе реальними мандрівниками сторінками багатої 

незабутої історії України та стати активними творцями її великого героїчного майбутнього!Організація «Українська молодь – Христові»: 20 років з часу відн

25-26 вересня у Львові відбувся Всеукраїнський ювілейний з’їзд християнсько-громадської організації «Українська молодь – Христові». Цьогорічний З’їзд відбувся під гаслом «Приготуймо шляхи Господеві разом!» і мав на меті об’єднати молодь з усіх областей України для дискусії та вирішення проблемних питань.Всім тим, хто не любить бути поверховим, присвячується…

Часто тих людей, які запитують про, здавалося б, всім очевидні речі (але чи такі вони вже для всіх знані?), напр.: «чому годинники ходять зліва направо, а не навпаки?», «чому так прийнято?», «хто сказав, що треба саме так, а не інакше?», вважають диваками. А в цей час ці «диваки» не задовольняються чужими штампами та уявленнями про речі, події, про життя… Ці «не такі, як всі» люди намагаються прожити ВЛАСНЕ життя, робити ВЛАСНИЙ вибір, мати ВЛАСНУ думку! І тому часто прирікають себе на нерозуміння, а через це нерідко і на самотність…Реколекції (3-5 квітня 2009)
Випадковостей не буває! А й справді... Все в житті не випадково. І все що стається — стається на краще. Хоча ми це інколи не усвідомлюємо або усвідомлюємо набагато пізніше. Коли все складно і догори дриґом, і здається, що гірше бути не може і вихід знайти не реально, краще відпустити все і повністю довіритися Богові. Бо Він єдиний знає, що для нас краще і розуміє усі ті (як нам здається) “випадковості”.


На жаль, тільки раз в році!

Напевно, Ви думаєте, що під таким заголовком обов’язково буде йтися про щось невеселе та серйозне з вкрапленнями песимізму????? Можу, Вас любі читачі, запевнити, що це не так, і я зовсім не маю наміру писати про сумне чи надто серйозне, а з точністю до навпаки!Вечори української пісні.

Вечори захоплення піснею і музикою, або бардівські вечори відбуваються у нас вже доволі давно. Присвячуємо ми їх різним знаменним датам в історії українського народу, чи просто шаленому бажанню поспівати. Кожного разу в такий вечір відчуваєш радість, піднесення і, навіть, гордість. Гордість за те, що в нас є такі пісні, є така музика і такі ми, що тут збираємося.Двічі в рік літа не буває

Осінь. Тепер зима... Хочеться десь залізти під ковдру з кружкою гарячого зеленого чаю, послухати трішки джазу і почитати якусь гарну книжку... Трохи подумати, а потім в думках поскаржитись на своє життя. І так воно проходить. Чому ми власноруч себе вбиваємо(повільно!), а потім закопуємо у холодну і сиру буденність?Львів у великому світі

Світ—це щось таке незбагненне. Для когось світ—це книги, для інших пізнання всього живого та неживого, для деяких—це музика, а ще світом можна назвати рідну домівку, густий зелений ліс, жабку, що квакнула в замуленому озері, куточок серця, де живе надія, погляд дитини. Важко сказати точно, що таке світ, але можна сказати напевно, в кожного він свій. Його не можна пояснити, не можливо зрозуміти, його потрібно відчути. Я б хотіла відкрити куточок Львова з того боку, з якого ви ще його не бачили, але вам потрібно це відчути...Friedensgrund

У селищі Підкамінь з 3 по 15 серпня проходив 18-й міжнародний табір «Злагода/Friedengrund». Організаторами табору виступає дієцезія німецького міста Гільдесгайм на чолі з єпископом Норбертом Треллє, з української сторони – християнська молодіжна організація "Українська молодь – Христові".

Авторизація
Логін

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
- Управа 2011-2012
- Управа 2010-2011
- «УМХ»івці батьки та діти зустрілися на родинній вечірці від «УМХ»
- Політична комунікація як елемент демократії
- День пам’яті та примирення – найкращий спосіб вшанування жертв
Календар УМХ
Facebook
Опитування
Чи виконує організація УМХ свої цілі

Так. Повністю!!
Так. Повністю!!
20% [1 Голос]

Так. Але можна багато що покращити.
Так. Але можна багато що покращити.
20% [1 Голос]

Не дуже. Але є надія на краще.
Не дуже. Але є надія на краще.
60% [3 Голосів]

На жаль, ні ...
На жаль, ні ...
0% [0 Голосів]

Голосів: 5
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Розпочато: 08/04/2009 16:28
Завершено: 29/11/2010 21:21
INSERT command denied to user '244432_phpfusion'@'185.176.43.51' for table 'fusion_online'
Зараз на сайті
- Гостей: 0

- Користувачів: 0

- Всього користувачів: 36,920
- Новий користувач: excomudhhoki
Завантажено за 0.14 сек. 1,208,345 унікальних відвідувачів