Реколекції (3-5 квітня 2009)
Випадковостей не буває!

А й справді... Все в житті не випадково. І все що стається — стається на краще. Хоча ми це інколи не усвідомлюємо або усвідомлюємо набагато пізніше. Коли все складно і догори дриґом, і здається, що гірше бути не може і вихід знайти не реально, краще відпустити все і повністю довіритися Богові. Бо Він єдиний знає, що для нас краще і розуміє усі ті (як нам здається) “випадковості”.

rekolekciiНе випадковим вважаю я своє перебування на великопосних реколекціях в м. Зборові (3-5 квітня). Ще на вступній науці отець-реколектант наголосив на ці й же ж фразі: “Випадковостей немає”. А й справді... немає. Не може бути випадковим зустріч з тим, чим і з Тим, Ким тобі потрібно. Кожен очікував і надіявся отримати щось від цих реколекцій: хтось хотів поштовху в житті, хтось просто відпочити, хтось втекти від проблем і можливо їх вирішити...а я...мені було важко, просто важко на душі і я чекала тих реколекцій, щоб неначе скинути це ярмо... я знала, що вони мені допоможуть... так і сталось... проблеми не зникли, ярмо може й нікуди де поділось, але його стало легше нести. Не знаю як, не знаю що, не знаю чому... знаю одне я прожила ті дні з Христом і Він мені поміг і я змінилась... десь глибоко всередині. Я наче помирилась з Найкращим Другом, з яким ніби і не сварилась, але щось було не так. Хіба ж випадково, що отець казав нам на початку, що ми всі точно змінимось після реколекцій??? Так і сталось! От правда, як ми змінились залежить від того, яких зусиль доклав кожен з нас зокрема.

Зазвичай реколекції мають чітку тему (принаймні на тих, яких я була раніше) і можна щось переказувати про почуте... а тут все не так було! Було багато нових відкриттів і все якось було пов'язане ніби... та важко розказати яка тема була і що я навчилась. Це просто залишилось десь глибоко в серці... це просто треба було пережити, щоб змінитись...

А найдивовижніше і найкраще те, що ми задавали багато питань, отримували широкі і ґрунтовні відповіді, але повертаючись додому в нас їх побільшало! Не було жодної науки після якої ми не мали б над чим розважати, а це найкращий спосіб вдосконалюватись. Хто шукає — той знаходить! Ми шукали і знайшли; чим більше шукали, тим більше знаходили.

І, напевно, знайшли те, що на деякий час загубили... дух спільноти. Ті, хто був, погодяться, що під кінець реколекцій всі забули про свої буденні турботи і з щирими посмішками і благородним спокоєм РАЗОМ прославляли Господа у піснях.

Дякую Богові за все це! І прошу у Нього Любови і Порозуміння для УМХ!


З любов'ю,

ваша Наталка Гірська.

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, увійдіть на сайт під власним логіном для додавання коментарів
Рейтинги
Рейтинг доступний лише для користувачів.

Будь ласка, увійдіть під власним логіном або зареєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
Авторизація
Логін

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
- Управа 2011-2012
- Управа 2010-2011
- «УМХ»івці батьки та діти зустрілися на родинній вечірці від «УМХ»
- Політична комунікація як елемент демократії
- День пам’яті та примирення – найкращий спосіб вшанування жертв
Календар УМХ
Facebook
Опитування
Чи виконує організація УМХ свої цілі

Так. Повністю!!
Так. Повністю!!
20% [1 Голос]

Так. Але можна багато що покращити.
Так. Але можна багато що покращити.
20% [1 Голос]

Не дуже. Але є надія на краще.
Не дуже. Але є надія на краще.
60% [3 Голосів]

На жаль, ні ...
На жаль, ні ...
0% [0 Голосів]

Голосів: 5
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Розпочато: 08/04/2009 16:28
Завершено: 29/11/2010 21:21
INSERT command denied to user '244432_phpfusion'@'185.176.43.51' for table 'fusion_online'
Зараз на сайті
- Гостей: 0

- Користувачів: 0

- Всього користувачів: 36,920
- Новий користувач: excomudhhoki
Завантажено за 0.10 сек. 1,205,550 унікальних відвідувачів