На жаль, тільки раз в році!

Напевно, Ви думаєте, що під таким заголовком обов’язково буде йтися про щось невеселе та серйозне з вкрапленнями песимізму????? Можу, Вас любі читачі, запевнити, що це не так, і я зовсім не маю наміру писати про сумне чи надто серйозне, а з точністю до навпаки!

В дитинстві я завжди дивувалась дорослим і їхній байдужості, спокійності напередодні того свята, яке мені тоді здавалось найкращим і яке завжди з нетерпінням, навіть, легкою тривогою чекала майже весь рік. Правда, згодом стала дорослішати і цей трепет кудись почав зникати, почала потроху розуміти «тих дорослих» і якось не дуже приділяти уваги тому, скільки часу залишилось до цього дня… Але, знаєте, дітки правильно роблять, що так цінують і люблять це свято, бо воно варте того, бо ми часто недооцінюємо його, бо насправді воно важливе не лише для нас, але й для тих людей, котрим ми небайдужі.

Чи Ви вже здогадались про що я? Так, так, саме так! Про нього, про день народження.

Мене дуже тішить, що хоча нам, УМХ, вже сімнадцять, цього року ми з тим дитячим відчуттям, хвилюванням і трепетом чекали і дочекались 14 жовтня – дня народження «Української молоді - Христові». Це свято також мало ще більш особливе значення для наших новоприйнятих членів, які в цей день присягали перед Богом та людьми на вірність нашій організації. Тому, скористаюсь нагодою і привітаю наших нових членів.Бажаю Вам наснаги, готовності до праці, багато ідей і їх результатів, нехай Вам Господь помагає у всіх Ваших починаннях і дає сили їх завершити.

А зараз детальніше про 14 жовтня 2007 року Божого…. Можу сказати, як одна з членкинь Управи, що це святкування мало для нас особливе значення, тому ми дуже старались, а як в нас вийшло, судити Вам. У нас було зовсім небагато часу, десь два тижні, протягом яких ми могли реально працювати. Для організації такого святкування це майже те саме, що взагалі часу не мати. Але нам якось вдалось оперативно розділити обов’язки і швиденько все зробити.

Отже, вранці 14 жовтня всі нормальні люди спокійно прокинулися і лише УМХівці немов навіжені одразу ж почали метушитися… «Так, стрій я попрасувала, волосся накрутила…..Що ще? Ма-ам! Нагадай, щоб я не забула взяти…» Так, вигукуючи і згадуючи, що ще треба зробити чи взяти, чого не можна забути, кілька молодих людей вибігало в той ранок зі своїх домівок, не поснідавши… А мчались вони на Архієрейську Божественну Літургію до церкви Св. Юрія, якою ми розпочинали наше святкування. Хороша в нас традиція – в день народження спершу подякувати Богу за те, що ми є! Після Літургії наші нові члени приймали присягу. А потім наше свято і ми перемістились на вулицю Личаківську, 99 і, як то кажуть, приймали гостей, вітання, подарунки та просто відривались( нам ж лише сімнадцять!). Присутні могли почути слово нашої новообраної голови Юлі Степанович та екс-голови Василя Урбановича, а також мали змогу переглянути оригінальну пантоміму, яку нам представив наш творчий відділ на чолі з Мар’янулькою Шан. Метою цієї пантоміми було показати, що чекає на молоду людину в нашому світі, особливо, якщо вона житиме без Христа, і що це все можна оминути і відкинути від себе, коли ти з Ним, а УМХ –це та, з’єднуюча ланка, той місток, який допоможе до Нього дійти і залишатись з Ним, якщо ти цього звісно захочеш. Ще було багато танців, запальних, шалених, драйвових і романтичних, та кілька конкурсів.

Одним словом, хто знає, що таке УМХівська забава і як УМХ бавиться, той зрозуміє, як все було!!!!!

Хоча день народження закінчився, все життя буденне і святкове в нас ще попереду і дні народження теж, а те, скільки ще років ми проживемо, а не проіснуємо, і скільки добрих справ зробимо, а не промайнуємо, і скільки ще тих днів народжень організуємо, залежить тільки від……НАС!

З днем народження УМХ! : *

Коментарі
#1 | lenar November 09 2009 13:27:44
Smile Cool, respect!
Додати коментар
Будь ласка, увійдіть на сайт під власним логіном для додавання коментарів
Рейтинги
Рейтинг доступний лише для користувачів.

Будь ласка, увійдіть під власним логіном або зареєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
Авторизація
Логін

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
- Управа 2011-2012
- Управа 2010-2011
- «УМХ»івці батьки та діти зустрілися на родинній вечірці від «УМХ»
- Політична комунікація як елемент демократії
- День пам’яті та примирення – найкращий спосіб вшанування жертв
Календар УМХ
Facebook
Опитування
Чи виконує організація УМХ свої цілі

Так. Повністю!!
Так. Повністю!!
20% [1 Голос]

Так. Але можна багато що покращити.
Так. Але можна багато що покращити.
20% [1 Голос]

Не дуже. Але є надія на краще.
Не дуже. Але є надія на краще.
60% [3 Голосів]

На жаль, ні ...
На жаль, ні ...
0% [0 Голосів]

Голосів: 5
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Розпочато: 08/04/2009 16:28
Завершено: 29/11/2010 21:21
INSERT command denied to user '244432_phpfusion'@'185.176.43.51' for table 'fusion_online'
Зараз на сайті
- Гостей: 0

- Користувачів: 0

- Всього користувачів: 36,920
- Новий користувач: excomudhhoki
Завантажено за 0.12 сек. 1,206,625 унікальних відвідувачів