"Воскресіння й оновлення душі"

DSC06645 copyВоскресіння й оновлення душі

21 квітня 2012 р. Б. ЛМГО "Українська молодь - Христові" і Молодіжна комісія ЛА УГКЦ у Музеї народної архітектури і побуту організували і провели IV молодіжно-дитячий фестиваль "СВЯТКУЙМО ВОСКРЕСІННЯ РАЗОМ". Учасники та гості заходу одержали чудову нагоду ще раз поринути в атмосферу правдивого християнського святкування воскресіння Ісуса Христа та активного відпочити, поводивши, улюблені всіма поколіннями українців, гаївки, спільно помолившись, відвідавши цікавий ярмарок спільнот, та послухати й пострибати під виступи учасників концерту.

ЛМГО “Українська молодь – Христові” на розсуд вибагливої публіки представила вироби ручної роботи (іконки на камені відомого львівського художника Ігоря Юрія, листівки, виготовлені технікою “квілінг”, прикраси з бісеру, кераміки та спеціального сплаву металів (кульчики, кулони, браслети), писанки, виготовлені на заняттях гурту талановитих та завзятих людей “Творча майстерня” під керівництвом писанкарок зі стажем… Ось далеко не весь асортимент краму, що красувався на ляді намету “креативності та художніх ілюзій”. Але на цьому місці зупинки не оголошуємо – рух продовжується, бо запал і натхнення заглянули й до намету “код енергетичного заряду”, де набули форми різноманітних смаколиків: “Умхівська пасочка”, “Рай для гурманів”, “Великодня забаганка”, “Витребеньки в шоколаді”, та вдало поєднувалися з ароматною тріадою – кава-чай-капучино.

Як зазначив наприкінці свята о. Тарас Милян, “майже уся присутня молодь – вибрана, достойне нове покоління”, що не усі ще (за стереотипним формулюванням й світоглядною позицією старшогоDSC06338 покоління) “зійшли на пси”. Не годиться хвалитися чи виставляти “себе” попереду інших, але своєрідно Божий палець вказав і на “умхівських бджілок”, адже після молебня, оглядаючи “експозиційний великодний крам”, владика Венедикт придбав іконку, писану на камені. “Оце так! Нічого собі!”, – думалося умхівцям-волонтерам. Оченята світилися усміхом, у душах іскрилося захоплення, а ентузіазм навіть до втомлених ніг добрався. Бажання зросло у кілька разів ще й від того, що новороздільський осередок “УМХ” завітав до Львова пофестивалити, і тернопільські представники ТУСК “Обнова” (з “УМХ” їх поєднують давні дружні відносини), що приїхали привітати львівських колег з 20-річчям від дня створення організації (“УМХ” охоче долучилось до святкування цієї події), які мали змогу залишитись до фінішних звуків вечора, і з’єднати свої серця з львівською публікою в унісон, віддатися відчуттям та емоціям, усвідомленню обраного шляху до вічного життя.

(с) Оксана Андрійчук, УМХ

DSC06704

Коментарі
#1 | maryana April 26 2012 20:04:07
Супер!)))
Додати коментар
Будь ласка, увійдіть на сайт під власним логіном для додавання коментарів
Рейтинги
Рейтинг доступний лише для користувачів.

Будь ласка, увійдіть під власним логіном або зареєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
Авторизація
Логін

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
- Управа 2011-2012
- Управа 2010-2011
- «УМХ»івці батьки та діти зустрілися на родинній вечірці від «УМХ»
- Політична комунікація як елемент демократії
- День пам’яті та примирення – найкращий спосіб вшанування жертв
Календар УМХ
Facebook
Опитування
Чи виконує організація УМХ свої цілі

Так. Повністю!!
Так. Повністю!!
20% [1 Голос]

Так. Але можна багато що покращити.
Так. Але можна багато що покращити.
20% [1 Голос]

Не дуже. Але є надія на краще.
Не дуже. Але є надія на краще.
60% [3 Голосів]

На жаль, ні ...
На жаль, ні ...
0% [0 Голосів]

Голосів: 5
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Розпочато: 08/04/2009 16:28
Завершено: 29/11/2010 21:21
INSERT command denied to user '244432_phpfusion'@'185.176.43.51' for table 'fusion_online'
Зараз на сайті
- Гостей: 0

- Користувачів: 0

- Всього користувачів: 36,920
- Новий користувач: excomudhhoki
Завантажено за 0.20 сек. 1,205,676 унікальних відвідувачів