Організація «Українська молодь – Христові»: 20 років з часу відн
Організація «Українська молодь – Христові»: 20 років з часу відновлення діяльності


25-26 вересня у Львові відбувся Всеукраїнський ювілейний з’їзд християнсько-громадської організації «Українська молодь – Христові». Цьогорічний З’їзд відбувся під гаслом «Приготуймо шляхи Господеві разом!» і мав на меті об’єднати молодь з усіх областей України для дискусії та вирішення проблемних питань.

У 1990 році відбувся З’їзд під гаслом «Шукаю Христа» завдяки спільним зусиллям духовенства, мирян, діаспори та представників підпільної Церкви в Україні. Він зібрав 40 000 учасників.

З того часу З’їзди «Українська молодь – Христові» відбуваються кожних 3 роки. 2010 рік став Ювілейним роком для організації, оскільки святкуємо 20-ту річницю з нагоди відновлення діяльності.

Святкування розпочались 25 вересня, в суботу Святою Літургією, на якій Владика Йосиф Мілян виголосив привітальне слово. Цього ж дня відбувалась конференція, на яку були запрошені такі поважні гості-доповідачі, як: Юрій Підлісний, викладач філософії в Українському Католицькому Університеті, голова Комісії в справах мирян УГКЦ, директор Інституту родини та подружнього життя, о. Рафаїл Стронціцький, духівник Львівського осередку організації «Українська молодь – Христові», о. Василь Урбанович, голова організації «Українська молодь – Христові» в 2006-2007 рр. Делегати та учасники З’їзду мали також можливість попрацювати в групах. Питання для обговорення стосувались з’ясування специфіки організацій, ролі організацій у залученні мирян до активної діяльності в Церкві, вибору духівника, релігійно-освітньої програми організацій, спільної та особистої молитви, молитви за спільноту.Суботнього вечора для всіх бажаючих відбувся святковий концерт за участю відомих виконавців та гостей З’їзду. Перед концертом отець-др. Борис Гудзяк, ректор Українського Католицького Університету привітав організацію "Українська молодь - Христові" з 20-ою річницею відновлення діяльності й побажав молоді бути стійкими та, незважаючи на випробування, відкритися на Божу присутність у всьому. У концерті взяли участь: дитячий колектив «Ковчег Ноя» (м. Вінниця), християнський рок-гурт «Спалах» («УМХ» м. Броди), Павло Савран, Оксана Муха, вокальна формація «Піккардійська терція».

26 вересня, у неділю святкування продовжились Архиєрейською Літургією, Владика Ігор Возьняк звернувся до членів організації «Українська молодь – Христові» зі словами привітання. Після Літургії учасники З’їзду взяли участь в Урочистій Академії, на якій вітали, розповідали про умови формування організації та ділились спогадами: Владика Ігор Возьняк, Архиєпископ Львівський, Олег Турій, директор Інституту історії Церкви Українського Католицького Університету, Теодор Гудзяк, Андрій Янів та Олег Огірко – колишні учасники організації «Українська молодь – Христові».

Даний З’їзд «Українська молодь – Христові» – важлива нагода зробити підсумок та визначити пріоритети розвитку на майбутнє. Адже настає час здійснювати поступ, ділитись набутим досвідом один з одними та долати недоліки. Тому з особливим трепетом пригадуємо слова митрополита Андрея Шептицького, які він виголосив у промові на святі «Українська молодь – Христові» в 1933 pоці: «Станьмо апостолами тієї вірности Христові, яку ви торжественно прирекли! Почуття того піднесеного духа, тієї духової вартости й рішучої волі в будучому житті бути вірним Христові – передайте іншим...»


Галина Калинська

P.S. Більше фото зі З'їзду тут.
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, увійдіть на сайт під власним логіном для додавання коментарів
Рейтинги
Рейтинг доступний лише для користувачів.

Будь ласка, увійдіть під власним логіном або зареєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
Авторизація
Логін

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
- Управа 2011-2012
- Управа 2010-2011
- «УМХ»івці батьки та діти зустрілися на родинній вечірці від «УМХ»
- Політична комунікація як елемент демократії
- День пам’яті та примирення – найкращий спосіб вшанування жертв
Календар УМХ
Facebook
Опитування
Чи виконує організація УМХ свої цілі

Так. Повністю!!
Так. Повністю!!
20% [1 Голос]

Так. Але можна багато що покращити.
Так. Але можна багато що покращити.
20% [1 Голос]

Не дуже. Але є надія на краще.
Не дуже. Але є надія на краще.
60% [3 Голосів]

На жаль, ні ...
На жаль, ні ...
0% [0 Голосів]

Голосів: 5
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Розпочато: 08/04/2009 16:28
Завершено: 29/11/2010 21:21
INSERT command denied to user '244432_phpfusion'@'185.176.43.51' for table 'fusion_online'
Зараз на сайті
- Гостей: 0

- Користувачів: 0

- Всього користувачів: 36,920
- Новий користувач: excomudhhoki
Завантажено за 0.17 сек. 1,206,658 унікальних відвідувачів